مشارکت حداکثری در انتخابات، زمینه ساز افزایش قدرت جمهوری اسلامی است

فرماندار رشت با تاکید بر مشارکت بالای مردم در انتخابات ۱۴۰۰، گفت: با مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات، قدرت جمهوری اسلامی ایران افزایش می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی فتح اللهی در دیدار با جمعی از اقوام مختلف ساکن شهرستان رشت، با اشاره به کینه دیرینه دشمنان اسلام و مستکبرین جهان با انقلاب و کشور جمهوری اسلامی، اظهار داشت: ابرقدرت‌های بزرگ دنیا به دنبال جلوگیری از صدور انقلاب و تفکرات اسلامی و انقلابی به سرتا سر کره خاکی و خاصه کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند.

فرماندار رشت در ادامه افزود: به دلیل اهمیت جایگاه ایران در عرصه بین الملل، صدها شبکه ماهواره‌ای خارجی در حال تهیه و پخش برنامه‌های مختلف هستند تا مردم را نسبت به نظام و کشور خودشون بی‌اعتماد و به حضور باشکوه مردم در انتخابات سال ۱۴۰۰ خدشه وارد کنند.

وی با بیان ضرورت حفظ وحدت در جامعه اسلامی، تصریح کرد: در تمام نقاط کشور اقوام و مذاهب مختلف زیر پرچم جمهوری اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای در حالی زندگی هستند و این وحدت موجب نقش آفرینی ایرانیان در سطح دنیا شده است.

 فتح اللهی با بیان اینکه حضور فعالانه مردم در انتخابات و مشارکت حداکثری زمینه ساز افزایش قدرت جمهوری اسلامی است، خاطر نشان کرد: این انقلاب متعلق به مردم است و امروز هم نیازمند حضور آگاهانه مردم در تمامی عرصه‌ها به ویژه انتخابات هستیم.

مقام عالی دولت در مرکز استان، استفاده از ظرفیت‌های انسانی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: باید نیروی انسانی پویا و فعال در بین اقوام و گروه‌های مختلف شناسایی و در مسیر پیشرفت جامعه به کار گرفته شوند.

وی با تاکید بر ضرورت داشتن روحیه جهادی و انقلابی افزود: همه باید در مسئولیت‌های مختلف خدمت به مردم را در اولویت قرار دهیم و با کار و تلاش انقلابی، امانت سنگین مسئولیت را به سر منزل مقصود برسانیم.

Share