رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان خبر داد:

جان‌باختن راننده پراید بر اثر واژگونی خودرو در مسیر رشت به سنگر

سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید و جان‌باختن راننده آن خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید و جان‌باختن راننده آن خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در مسیر رشت به سنگر، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه سواری پراید حین تردد در مسیر رشت به سنگر پس از خروج از جاده به داخل رودخانه سقوط کرده است افزود: این حادثه منجر به فوت راننده ۲۳ساله سواری پراید شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: کارشناسان پلیس علت این حادثه راعدم رعایت سرعت مطمئنه و از دست رفتن کنترل این وسیله نقلیه اعلام کرده‌اند.

این مقام انتظامی در پایان از رانندگان خواست، ضمن توجه به کلیه قوانین و مقررات، رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار داده و همواره به دور از هرگونه عجله و شتاب تردد کنند.

Share