سعیدی کیا خبر داد؛

احداث ساختمان کسب و کار گیلان به منظور ارائه خدمات ویژه و تخصصی به واحدهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان خبر داد: ساختمان کسب و کار گیلان به منظور ارائه خدمات ویژه و تخصصی به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آرش فرزام صفت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با حضور در ساختمان کسب و کار گیلان از روند ساخت و ساز این مجموعه بازدید به عمل آورد.

فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در جریان این بازدید بیان داشت: صنایع کوچک و متوسط بیش از گذشته بعنوان محرک اصلی برای توسعه محسوب شده و منبع اصلی اشتغال می باشد.

وی افزود: نوآوری در همه زمینه ها تنها راه حل پیش روی هر کس برای پیدا کردن بازار فروش بزرگتر و وسعت بخشیدن به دیدگاهش برای عمل و افزایش رقابت می باشد.

 فرزام صفت متذکر شد: چنین مراکزی با ایجاد ساختارهایی از پیش تعیین شده که با گذشت زمان بدست آمده اند، وظیفه به اشتراک گذاشتن اطلاعات، ارزیابی سیستم ها و انتقال تجربیات به واحدهای نوپا را بر عهده دارند.

فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از حضور و تلاشهای فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، به اهمیت ساختمان آی تی پرداخت و بیان داشت: این ساختمان به منظور ارائه خدمات ویژه و تخصصی به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان درخصوص اینکه چه اقداماتی در این ساختمان صورت می گیرد، بیان داشت: کمک به ارتقاء دانش فنی واحدهای فناوری به منظور رقابت در عرصه جهانی، ایجاد فضای مناسب فعالیت علمی و مهندسی برای جذب دانشمندان و متخصصان داخل و خارج از کشور، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت واحدهای تحقیق و توسعه در شهرک و کمک به ایجاد بنگاه های اقتصادی جدید از جمله اقداماتی است که در این ساختمان صورت می پذیرد.

سعیدی کیا در خصوص ویژگی های ساختمان کسب و کار بیان داشت: قابلیت دسترسی ساده به آن بصورت فیزیکی و مجازی، دارای ساختار ستادی کوچک ولی توانمند و مدیریت با تجربه در راهبری امور فناوری، دارای توان تدارک امکانات و خدمات با ارزش افزوده بالا و گرایش به خودگردانی در نگهداری مجموعه و پشتیبانی دولت در راهبری نرم افزاری از جمله ویژگی های آن می باشد.

لازم به ذکر است، این ساختمان در فضایی بالغ بر ۳۸۰۰متر مربع و با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت می باشد.

Share