مدیر کل اقتصاد و دارایی گیلان؛

پرداخت یارانه هیچ ربطی به سجام ندارد | بدون عجله و غیرحضوری در سجام ثبت نام کنید

مدیر کل اقتصاد و دارایی گیلان گفت: پرداخت یارانه نقدی ماهانه هیچ ربطی به نام نویسی در سامانه ی سجام ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیر کل اقتصاد و دارایی گیلان گفت: پرداخت یارانه ماهانه هیچ ربطی به نام‌نویسی در سامانه‌ی سجام ندارد و فقط آندسته از سهامداران سهام عدالت که شیوه‌ی مدیریت سهام خود را غیر مستقیم انتخاب کرده اند، باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و این افراد می‌توانند بدون عجله و حتی به طور غیر حضوری از طریق گوشی‌های هوشمند تلفن همراه یا رایانه‌های مجهز به اینترنت، در سامانه‌ سجام ثبت نام کنند.

سید رضا عظیمی تعداد دریافت کنندگان سهام عدالت در گیلان را یک میلیون و ۹۳۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد یک میلیون و ۱۳۹ هزار نفر شیوه غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود برگزیده‌اند که ثبت نام این افراد در سامانه‌ی سجام ضروری ست.

وی هر گونه شایعه مبنی بر اجبار ثبت نام یارانه بگیران در سامانه سجام را رد کرد و افزود: ثبت نام در سجام برای تسهیل در دریافت سود سهامدارانی است که مدیریت سهام عدالت خود را به طور غیر مستقیم انتخاب کرده‌اند و در شرکت سرمایه‌گذاری استان گیلان عضویت یافته اند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی گیلان افزود: در حال حاضر حدود ۵۱۲ هزار نفر از مجموع سهامداران یک میلیون و ۱۳۹ هزار نفری گیلان که مشمول مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت هستند، در سامانه‌ی سجام ثبت نام کرده اند.

Share