نامه ای که ترامپ‌ برای بایدن به یادگار گذاشت!

ترامپ به هیچ یک از سنت‌های مربوط به مراسم تحلیف و انتقال قدرت پایبند نبوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، ترامپ برای بایدن یک نامه گذاشت و رفت.
دونالد ترامپ که حالا از واشنگتن خارج شده است به هیچ یک از سنت‌های مربوط به انتقال قدرت در آمریکا پایبند نبود. اما امروز اعلام شد ترامپ به یکی از سنت‌های مربوط به انتقال قدرت عمل کرده است. به گفته معاون مطبوعاتی کاخ سفید، ترامپ پیش از خروج از کاخ سفید، نامه‌ای برای جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا برجا گذاشت. دونالد ترامپ شب گذشته در اتاق بیضی (دفتر کار رئیس جمهور آمریکا) چند کار انجام داد. یکی از کارهای او عبارت بود از نگارش نامه‌ای برای جو بایدن.
باید به خاطر داشت باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا نیز به هنگام انتقال قدرت به دونالد ترامپ، نامه‌ای برای او به یادگار گذاشت. اینکه ترامپ هم پس از مشورت با مشاورانش بخواهد نامه‌ای برای بایدن بنویسد تعجب‌آور است، زیرا او به هیچ یک از سنت‌های مربوط به مراسم تحلیف و انتقال قدرت پایبند نبوده است. او حتی حاضر نشده است در مراسم تحلیف بایدن شرکت کند. او حتی در نطق خداحافظی خودش نیز به نام جو بایدن اشاره‌ای نکرد.
اما بالاخره ترامپ نامه‌ای برای بایدن نوشت که نوعی یادداشت شخصی برای او بود. مضمون اصلی این نامه هم ظاهرا آرزوی موفقیت برای آمریکا بوده است و اینکه دولت جدید آمریکا به مسائل کشور توجه کند. پس می‌بینیم که این نامه، نوعی یادداشت شخصی بوده که ترامپ حس کرده است به یادگار گذاشتن آن برای بایدن مهم است.

Share