حمایت از تسریع در اجرای دستور رییس جمهور مبنی بر اتصال راه آهن به بندر کاسپین

در بازدید معاون فنی و زیربنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد از منطقه آزاد انزلی بر حمایت از تسریع در اجرای دستور رییس جمهور مبنی بر اتصال راه آهن به بندر کاسپین تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مصطفی خانزادی معاون فنی و زیربنایی، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح‌های عمرانی و زیرساخت منطقه آزاد انزلی بویژه روند اتصال راه آهن به مجتمع بندری کاسپین بازدید به عمل آورده و با سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان در خصوص مسائل مرتبط با این حوزه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این نشست که معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی حضور داشت، طرفین بر لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی به منظور رسیدن به ارتقای شاخص‌های جذب سرمایه گذاران بین المللی و ایفاگری نقش فعال در مسیرهای ترانزیتی بین المللی عبوری از طریق این منطقه تصریح کردند.

در ادامه معاون فنی و زیر بنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور به همراه معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی، قائم مقام معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌ها از نزدیک از روند ساخت و تکمیل راه آهن رشت به مجتمع بندری کاسپین در منطقه آزاد انزلی و ایستگاه پیربازار بازدید بعمل آورد و با مذاکره با پیمانکار این طرح ملی تاکید کرد جبهه‌های کاری و عملیات اجرایی در بخش‌های مختلف سرعت پیدا کرده و افزایش یابد.

Share