برندسازی لازمه جدی منطقه آزاد انزلی است | حمایت از سرمایه‌گذاران مورد انتظار است

آرش تقی‌پور، مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش اظهار داشت: مجموعه انبوه سازان آرش با بیش از ۸۰۰ پرسنل که به‌صورت مستقیم در مجموعه‌های این شرکت در حال فعالیت می‌باشند.

 اولین نشست مشترک سرمایه‌گذاران این منطقه با سید مهدی نقوی مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

امین تقی‌پور، رئیس هیئت‌مدیره شرکت انبوه سازان آرش در این نشست با گرامیداشت مقام مادر و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و به فال نیک گرفتن انتصاب یک مدیر از بدنه سازمان منطقه آزاد در جایگاه مدیرعاملی که شناخت کافی از ظرفیت‌ها و چالش‌های موجود دارد، اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی یک نعمت بزرگ برای گیلان است که نباید آن را جدا از استان دانست.

تقی‌پور افزود: در بدترین شرایط اقتصادی و ایام کرونا سرمایه‌گذاران به فعالیت خود با سخت‌ترین شرایط ممکن ادامه دادند؛ که امید آن داریم با حضور مدیریت جدید توجه درخور شأن به سرمایه‌گذاران صورت پذیرد.

وی انتظار سرمایه‌گذاران از مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی را برگزاری مداوم جلسات و پیگیری‌های جدی در جهت رفع مشکلات آنان دانست و تصریح کرد: انتظار داریم سازمان منطقه آزاد انزلی مشاوران متخصص و زبده را برگزیند تا علاوه بر کمک به سازمان در حوزه‌های مختلف، پشتیبان فکری و حمایتی سرمایه‌گذاران نیز باشد.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت انبوه سازان آرش ادامه داد: طبق آمارهای رسمی اعلام شده که در سال گذشته بیش از ۷ میلیون نفر به منطقه آزاد انزلی سفرکرده‌اند که باید پرسید این ورودی‌ها تا چه اندازه تبدیل به سرمایه شده است؟!

تقی‌پور بیان داشت: همگان عنوان زیبا را برای جزیره کیش بکار می‌برند که تمامی برندهای معروف نیز در این جزیره در حال فعالیت هستند، اما در مراکز خرید منطقه آزاد انزلی برند معتبری وجود ندارد که باید سؤال شود چرا این اتفاق برای منطقه آزاد انزلی رخ نداده است وعدم وجود زیرساخت‌ها و برندسازی منطقه نیز یکی دیگر از معضلات است.

حمایت از سرمایه‌گذاران توسط مدیرعامل جدید سازمان مورد انتظار است

در ادامه آرش تقی‌پور نیز با گرامیداشت مقام مادر و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، انتصاب دکتر نقوی به‌عنوان یکی از مدیران جوان و کارآزموده و همچنین آشنا به سازمان و محدوده منطقه آزاد انزلی که دارای ارتباطات مؤثر و فرااستانی در پایتخت است را تبریک گفت.

وی بیان داشت: شرکت انبوه سازان آرش به‌عنوان یک کارآفرین حدود ۱۵ سال در محدوده منطقه آزاد انزلی و زیباکنار در حال کارآفرینی و اشتغال‌زایی و انبوه‌سازی است.

تقی‌پور با بیان اینکه مجموعه انبوه سازان آرش با بیش از ۸۰۰ پرسنل که به‌صورت مستقیم در مجموعه‌های این شرکت در حال فعالیت می‌باشند، افزود: علی‌رغم رکود اقتصادی و تحریم‌ها و همچنین ایام کرونا بسیاری از کسب‌وکارها مخصوصاً در حوزه انبوه‌سازی دچار مشکل جدی و یا تعطیلی شدند، این شرکت نه‌تنها هیچ‌یک از پرسنل و کارگران خود را اخراج نکرده بلکه بیش از ۱۰۰ نفر از مردم و جوانان منطقه را به اشتغال جدید گرفته است.

مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش تصریح کرد: پروژه بزرگ آرش مال در ۲۰ ماه با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و بدون دریافت یک ریال تسهیلات و وام بانکی و کاملاً با سرمایه‌گذاری شخصی در حال احداث می‌باشد که این یک افتخار بزرگ برای برند انبوه‌سازی آرش است.

وی با تقدیر از همراهی اعضای هیئت‌مدیره و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی بیان داشت: با حمایت و هم‌اندیشی مدیران و سرمایه‌گذاران، آینده روشنی در جهت کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار به وقوع خواهد پیوست.

تقی‌پور با بیان اینکه سرمایه‌گذاران و کارآفرینان حوزه انبوه‌سازی بسازبفروش نیستند، افزود: نباید این سرمایه‌گذاران که در زنجیره ایجاد اشتغال نقش بسزایی دارند را با این عنوان خطاب کرده و بلکه به‌عنوان یک کارآفرین ایجاد اشتغال در جهت تحکیم بنیان خانواده‌ها و همچنین جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی نگریسته شوند.

در پایان تعدادی از سرمایه‌گذاران و همچنین اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی در جهت همگرایی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاران در این محدوده به ایراد سخن پرداختند.

Share