برخورد قاطع و بدون اغماض با اوباشگری و فعالیت غیرمجاز مدلینگ در گیلان

فلاح میری با تاکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض با اوباشگری و فعالیت غیرمجاز مدلینگ در گیلان، گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران مکانی برای برهم زدن نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی نیست و نیروی انتظامی و دستگاه قضاء در کنار یکدیگر با اینگونه ناهنجاری‌ها قاطعانه برخورد خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دادستان مرکز استان گیلان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات پلیس در کاهش سرقت و افزایش کشفیات در گیلان گفت: حمایت همه‌جانبه از نیروی انتظامی در راستای تامین و برقراری نظم و امنیت در جامعه در دستور کار دستگاه قضاء قرار دارد.

سید مهدی فلاح میری در دیدار با فرمانده انتظامی گیلان که در دادگستری کل استان برگزار شد اظهار داشت: امنیت موجود در کشور نتیجه زحمات نیروی انتظامی و تمامی نهادهای امنیتی است.

دادستان مرکز استان گیلان ضمن ابراز خرسندی ار اقدامات پلیس در کاهش سرقت و افزایش کشفیات در استان، تصریح کرد: حمایت همه‌جانبه از نیروی انتظامی در راستای تامین و برقراری نظم و امنیت در جامعه در دستور کار دستگاه قضاء قرار دارد.

این مقام قضائی با تاکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض با اوباشگری و فعالیت غیرمجاز مدلینگ در گیلان، گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران مکانی برای برهم زدن نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی نیست و نیروی انتظامی و دستگاه قضاء در کنار یکدیگر با اینگونه ناهنجاری‌ها قاطعانه برخورد خواهند کرد.

وی اجرای طرح‌های مختلف از سوی نیروی انتظامی را نشان از هوشمندی، آمادگی و به روز پلیس قلمداد کرد و افزود: دستاوردهای مطلوب این فعالیت‌ها ناشی از هوشیاری و دقت نظر بالای ماموران این سازمان است.

فلاح‌میری خاطرنشان کرد: رعایت حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، اطمینان خاطر برای افراد قانونمدار و ناامن کردن زمینه فعالیت مخلان نظم و امنیت از شاخصه‌های مهم جلب اعتماد عمومی و افزایش مشارکت شهروندان در تأمین و حفظ امنیت و پیشگیری و مقابله با جرائم است.

فرمانده انتظامی استان گیلان نیز در این دیدار بر تعامل و همکاری بیش از پیش نیروی انتظامی و مجموعه دستگاه قضائی استان تاکید کرد و گفت: با تعامل و همکاری این دو مجموعه شاهد حفظ و ارتقاء نظم و امنیت در جامعه هستیم.

سردار ملکی ناجا را نیرویی جامعه محور، مردمی و در صف اول مقابله با ناهنجاری‌‎های اجتماعی با بهره‌مندی از اخلاق، منش اسلامی و اقتدار قانونی در برقراری امنیت توصیف کرد و ابراز داشت: مجموعه پلیس گیلان تمام تلاش خود را به کار گرفته که شاهد امنیت مطلوبی در سطح جامعه باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کسب رتبه اول پیشگیری و رتبه سوم کشف سرقت توسط پلیس گیلان در کشور بیان داشت: در حوزه اعمال قانون محدودیت‌های کرونایی نیز پلیس گیلان رتبه دوم کشوری را کسب کرده است.

Share