۳۰۰۰ خانوار لشت نشاء تحت پوشش کمیته امداد هستند| اختصاص ۴۰۰ میلیون برای تکمیل مرکز بهداشت

فرماندار رشت در دور دوم سفر خود به بخش های تابعه، مشکلات بخش لشت نشاء را از نردیک بررسی و بر لزوم توسعه زیرساخت های این بخش تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی فتح اللهی در نشست بررسی مشکلات بخش لشت نشاء که در راستای دومین دور از سفر به بخش های تابعه شهرستان رشت برگزار شد، با اشاره به لزوم ارائه راهکارها و انجام اقدامات لازم جهت پیشگیری از بروز بحران، اظهار داشت: رفع لایروبی انهار، باید زمانی انجام شود تا بارندگی های فصلی سبب بروز بحران و ایجاد خسارت های جانی و مالی نشود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به زیرساخت های ارتباطی بخش لشت نشاء، افزود: اجرای روکش آسفالت راه های ارتباطی و احداث شانه خاکی آن در راستای ارتقای ایمنی راه های بخش لشت نشاء از جمله دغدغه هایی است که در اولویت پیگیری قرار دارد.

وی با اشاره به حضور حدود ۳۰۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد در بخش لشت نشاء، اظهار داشت: متاسفانه ساختار و گنجایش ساختمان کمیته امداد در این بخش به گونه ای است که از نظر خدمات رسانی به این عزیزان چندان مناسب و شایسته نیست.

مهندس فتح اللهی ادامه داد: باید با همفکری و همکاری در مسیری گام نهیم تا حداکثر ظرف مدت دو سال، ساختمانی به صورت مستقل در اختیار کمیته امداد قرار گیرد.

فرماندار شهرستان رشت، مبحث سلامتی را از دیگر اولویت ها به ویژه در بخش لشت نشاء برشمرد و خاطرنشان کرد: اهمیت این مبحث در دوران شیوع کرونا بیش از پیش احساس می شود و با توجه به اینکه حدود ۴۰۰ میلیون تومان، برای تکمیل مرکز بهداشت در لشت نشا اعتبار تخصیص داده شده، امیدواریم با تقویت این اعتبارات بتوانیم خدمات بهینه پزشکی را برای مردم عزیز این بخش به ارمغان آوریم.

Share