عکس یادگاری نمایندگان مجلس با بورس | به عمل کار برآید نه عکس یادگاری!

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در حالی روز گذشته با حضور در تالار شیشه‌ای، به گرفتن عکس یادگاری با بورس اقدام کردند که کماکان از بهبود شرایط در بازار سرمایه و مجازات متخلفان آن خبری نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس روز گذشته به تالار جدید معاملات بازار سرمایه در سعادت‌آباد رفتند، با مدیران بازار سرمایه صحبتی داشتند و با تالار شیشه‌ای هم عکس یادگاری گرفتند.

آن طور که رئیس کمیته بازار سرمایه کمیسیون اقتصادی گفته این جلسه با هدف ارائه راهکار مناسب برای بهبود و حل مشکلات بازار بورس تشکیل و بر اساس مباحث طرح شده در این نشست، قرار است از حضور این مسئولان در کمیته تخصصی بازار سرمایه که ذیل کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود، بهره برده و مسائل دنبال شده تا در نهایت نقطه نظرات مثبت برای بهبود بازار به شورای عالی بورس ارائه شود.

محسن علیزاده همچنین تاکید کرده تلاش داریم تا حداکثر کمک را به وضعیت بازار سرمایه داشته باشیم، هر چند بخشی از مشکلات بورس به دلیل‌عدم فرهنگ‌سازی مناسب در این حوزه وعدم قرار دادن دانش بورسی در اختیار سهامدارانی است.

علاوه بر این، عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس اذعان داشت کمیسیون اقتصادی در این جلسه تمام نقطه نظرات، به خصوص گلایه مردم عزیز در حوزه بورس را منعکس کرد و مقرر شد مسئولان بازار سرمایه نیز با اهتمام بیشتری موارد را دنبال کنند تا در نهایت خطاها به حداقل رسیده و مردم کمتر دچار خسارت شوند و زمینه تقویت بازار فراهم شود.

شایان ذکر است در حالی احساس می‌شود حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در تالار شیشه‌ای بیشتر با هدف گرفتن عکس یادگاری با بورس بوده، که این روزها دیگر از تب و تاب و تقلای نمایندگان مجلس و اعضای شورای عالی بورس در مسابقه توئیتری برای بیان مشکلات بورس خبری نیست؛ انگار نه کسی مردم را تهییج کرده برای آوردن پول خود به بورس، و نه این بازار مشکلی دارد؛ و کسی هم در زیان شدید سهامدارن بویژه مردم عادی مقصر نبوده و از مجازات متخلفان بورسی نیز خبری نیست.

در هر حال، فعلا چاره سهامداران در بورس صبوری است؛ و منتظر معجزه حضور اعضای کمیسیون اقتصادی در تالار شیشه‌ای و نتیجه گرفتن عکس یادگاری آن‌ها با بورس می‌مانند.

Share