در دیدار سعیدی‌کیا با محمدیاری تأکید شد:

با رونق صنایع کوچک می‌توان پویایی جامعه را شاهد بود | صنایع کوچک محرک اصلی رشد اقتصادی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان اظهار داشت: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان محسوب می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فریبرز سعیدی‌کیا، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان طی نشستی با حسن محمدیاری نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهردر مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گیلان به گفتگو پرداختند.

با رونق صنایع کوچک می‌توان پویایی جامعه را شاهد بود

نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع کوچک و متوسط، محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می‌شوند که با رونق بخشی فعالیت‌های این صنایع، می‌توان پویایی جامعه را شاهد بود.

وی با اشاره به اینکه کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط، دارای اهمیت فراوان است، تصریح کرد: می‌توان با کوچکترین ایده‌ای و با راه اندازی هر واحد تولیدی کوچک، بدنبال کارآفرینی باشیم.

صنایع کوچک محرک اصلی رشد اقتصادی گیلان هستند

سعیدی‌کیا نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس، خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با هم در جهت رونق تولید، فروش و کمک به بازاریابی، می‌تواند در افزایش تولید و اشتغال، نقش آفرینی مثبتی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان همچنین ادامه داد: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان محسوب می‌شوند.

Share