سریال «دودکش۲» ساخته می‌شود!

فصل دوم سریال “دودکش” در سکوت خبری مقدمات تولید خود را پشت سر می‌گذارد و سازندگان تصمیم دارند به زودی کار را در جایی به غیر از تهران کلید بزنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، مجموعه تلویزیونی “دودکش۲” به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی اخیراً وارد مرحله پیش تولید شده است.

سریالی که نخستین بار به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ روی آنتن شبکه یک رفت و با توجه به مضمون کمدی و تکیه کلام‌های جذاب توانست در رده آثار پرمخاطب جای بگیرد.

در “دودکش۱” برزو نیک‌نژاد نویسندگی متن را برعهده داشت و بازیگردان پروژه بود.

سازندگان سریال کمدی اجتماعی “دودکش۲” که در سکوت خبری مراحل پیش تولید پروژه را آغاز کرده‌اند، تصمیم دارند تصویربرداری را بزودی در یکی از استان‌های کشور به غیر از تهران آغاز کنند.

این سریال برای پخش از شبکه یک سیما تولید می‌شود.

معلوم نیست بازیگران اصلی مثل بهنام تشکر و هومن برق‌نورد در این پروژه حضور خواهند داشت یا مثل برخی از کارهای دیگر تلویزیون با قصه‌ها و بازیگرهای جدید کار دنبال می‌شود و فقط نام و ماهیت فصل حفظ می‌شود. باید دید برزو نیک‌نژاد که این روزها درگیر فیلمبرداری سریال “باخانمان” است چه تمهیدی برای حفظ جذابیت این مجموعه تلویزیونی خواهد داشت؟

Share