اسماعیل حاجی پور مدعی شد؛

فدراسیون‌نشین‌ها مانع حضور داماش در لیگ | تیم برای صعود به لیگ برتر آماده است

مالک باشگاه داماش با اشاره به نفوذ برخی افراد در فدراسیون فوتبال و باندبازی آن‌ها گفت: برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دنبال سنگ‌اندازی جلوی پای داماش هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، اسماعیل حاجی‌پور با بیان اینکه هزینه بدهی‌های داماش فراهم‌شده، اظهار کرد: بیش از یک ماه است که باوجوداینکه تیم را به آقای سهرابی تحویل دادیم و علی‌رغم تلاش‌هایی که داشت نتوانست کار را به سرانجام برساند و من طی صحبت‌هایی که با دوستان نزدیکم در تهران داشتم موافقت کردند که بدهی‌های داماش را پرداخت کنند.

وی با اشاره به نفوذ برخی افراد در فدراسیون فوتبال و باندبازی آن‌ها گفت: برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دنبال سنگ‌اندازی جلوی پای داماش هستند و یکی از اعضا نیز در این ماجرا ذی‌نفع است و به دنبال این هستند که امتیاز تیم ما را به خرم‌آباد انتقال دهند و حتی مسؤولین خرم‌آباد با مالک کارون اروند هم جلساتی داشتند.

مالک باشگاه داماش دلیل مشکلات به وجود آمده را انتقام‌جویی جریانات مربوط به بازی پرسپولیس دانست و تصریح کرد: آقای سامری مالک کارون جمله‌ای گفتند که آقای بهاروند مانع ماندن تیم در گیلان هستند و گویا می‌خواهند انتقام جریان احقاق حق در فینال جام حذفی اهواز در مقابل پرسپولیس را از گیلانی‌ها بگیرند.

حاجی‌پور با اذعان به اینکه آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه‌وبودجه، کمک‌های زیادی به ما کرده‌اند، افزود: آقای نوبخت یک‌بار پنج میلیارد تومان به وزارت ورزش بابت کمک به داماش داده‌اند و بااینکه پول به‌حساب وزارت رفته و ما به همراهی مدیرکل ورزش گیلان و رئیس هیات فوتبال گیلان، چندین بار به تهران رفتیم ولی متأسفانه وزیر ورزش بااینکه نان‌ونمک گیلانی‌ها را خورده مانع شده‌ است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۵ داماشی وجود نداشت، گفت: با تمام این وجود به‌افتخار جوانان گیلانی و به عشق طرفداران داماش تمام تلاشمان را انجام دادیم تا بتوانیم امتیاز لیگ یکی برای این استان خریداری کنیم و داماش را دوباره زنده کردیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که نگذاریم دشمنان داماش به هدفشان برسند.

مالک داماش با تأکید به آماده بودن تیم داماش برای حضور در لیگ یک بیان کرد: هواداران داماش نگران این هستند که اگر لیگ شروع شود نه مربی و نه بازیکنی برای این تیم وجود ندارد درصورتی‌که اصلاً جای نگرانی نیست، ما مربی تیم را مشخص کرده‌ایم و با بازیکنان خوبی قرارداد بسته‌ایم و قول می‌دهم تیم برای صعود برای لیگ برتر آماده است.

Share