داماش گیلان منحل می‌شود؟!

خداحافظی امید هرندی با داماشی‏‌ها؛ “مالکیت” معضل بزرگ فوتبال استان است

در پی بلاتکلیفی حضور داماش گیلان در لیگ دسته اول و نامشخص بودن وضعیت مالکیتی این تیم، امید هرندی سرمربی داماش با بازیکنان وداع کرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امید هرندی عصر امروز با بازیکنان داماش گیلان وداع کرد.

سرمربی داماش گیلان با اظهار تاسف از اتفاقات به وجود آمده با بیان اینکه “مالکیت تیمهای ورزشی”به معضل بزرگ فوتبال استان تبدیل شده است، افزود: فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، سپاهان، سایپا و… هرکدام زیرمجموعه یک شرکت بزرگ هستند و دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز توسط وزارت ورزش حمایت می شوند اما تیمهای محبوبی مثل داماش و سپیدرود که عاشقانه مردم آنها را دوست دارند مورد حمایت قرار نمی گیرند.

هرندی اظهار داشت: چرا باید همواره منتظر این بمانیم که یکنفر بیاید و مالکیت باشگاه را برعهده بگیرد؟ آیا این نفر سالم است یا نیست، کمک می کند یا نمی کند؟! تا آخر چند دستگی مالکیتی پیش بیاید.

وی افزود: ۲ سال پیش این مشکل را سپیدرود داشتیم که در یک مقطع با دو مالک و دو مربی جداگانه تیم تمرین می کرد.

این مربی باسابقه فوتبال تصریح کرد: آیا کمک مالی به داماش اینقدر سخت است؟ میلیاردها تومان به دو تیم پایتخت کمک مالی می یشود‌ نیازمند بازنگری کلی هستیم. نیم نگاهی هم تیمهای داماش و سپیدرود بیندازند نه اینکه کار از کار بگذرد.

به گزارش دیارمیرزا، هرندی با بیان اینکه مدیرعامل کارون اروند خرمشهر به دنبال پس گرفتن سهمیه فروخته شده به داماش هستند، افزود: از سوی دیگر مالکین سابق داماش با مالک جدید این مشکل دارند و دنبال این هستند که مالک جدیدی معرفی کنند. آخر این چه وضعی است؟! یعنی مسوولان ما نمی توانند چنین مشکلی را حل کنند، قطعا میتوانند به شرطی که نگاه ویژه ای به داماش داشته باشند.

گفتنی است، اسماعیل حاجی پور مالک داماش و محمدمهدی الطافی مدیرعامل این تیم به تعهد خود در رابطه با پرداخت مطالبات کاروند اروند خرمشهر عمل نکردند تا تیم فوتبال داماش گیلان امروز با خطر انحلال رو به رو شود.

دانلود

Share