پیام تسلیت استاندار و مجمع نمایندگان گیلان در پی درگذشت مادر شهیدان ارژن

ارسلان زارع استاندار گیلان و احمد دنیامالی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام محمد و احمد ارژن، پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ارسلان زارع استاندار گیلان و احمد دنیامالی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام محمد و احمد ارژن، پیام تسلیتی صادر کردند.

متن پیام تسلیت دکتر ارسلان زارع به این شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

خانواده محترم شهیدان ارژن

درگذشت بانوی مومنه، حاجیه خانم «فاطمه تیزهوش» که نشان پرافتخار مادر شهیدان معزز «محمد و احمد ارژن» را بر سینه داشت، موجب تأثر فراوان و تألم خاطر گردید.

بی‌تردید والدین شهدا به عنوان اسوه‌های مقاومت که ارزشمندترین سرمایه‌های خود را در مسیر کسب رضای الهی و پاسداری از انقلاب و میهن اسلامی نثار کردند، الگویی ماندگار در فرهنگ ایثار و شهادت به شمار می‌روند.

اینجانب مصیبت وارده را به شما و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تسلیت می‌گویم و ضمن ابراز همدردی، از درگاه ایزد سبحان برای آن فقیده‌ی سعیده علو درجات، رحمت واسعه الهی و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان معزز، صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

پیام تسلیت مجمع نمایندگان گیلان در پی درگذشت والده شهیدان ارژن:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت حاجیه خانم «فاطمه تیزهوش» والده مکرمه و محترمه شهیدان سرافراز «محمد و احمد ارژن» موجب تاثر و تاًلم گردید.

ضمن عرض تسلیت فوت این مادر صبور و بردبار که اینک در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفته، برای آن بانوی فاضله، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمائیم.

شهید محمد ارژن ۲۴ تیرماه سال ۶۱ در ۲۰ سالگی بر اثر ترکش به پهلو در منطقه شلمچه و شهید احمد ارژن چهارم فروردین ماه سال ۶۱ در ۱۸ سالگی بر اثر اصابت گلوله به پیشانی در منطقه رقابیه به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.

Share