ایرج نوذری مشاور فرهنگی شورای شهر رشت شد

یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا عصر روز چهارشنبه برگزار و در پایان حکم مشاور فرهنگی شورا به ایرج نوذری اعطا شد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا عصر روز چهارشنبه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رییس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه اعتماد مردم به مسئولان ثروت هنگفتی است، گفت: متاسفانه برخی از مسئولان و نمایندگان این ثروت را نادیده می گیرند که یکی از این موارد، ارائه آمار غلط است.

احمد رمضانپور نرگسی با تاکید بر اینکه امیدوارم با جلب اعتماد مردم این ثروت ارزشمند را حفظ کنیم، افزود: در بازدید سه ساعته از شهرداری رشت شاهد اقدامات خوبی بودیم. در دوره سرپرستی امور بسیار مهمی شروع شده و به نیابت از اعضای شورا از ناصر عطایی تقدیر و تشکر کردم.

وی در ادامه گفت: ایرج نوذری در جلسه امروز شورا شرکت می کند و ار ایشان خواسته ایم که مشاور فرهنگی کمیسیون فرهنگی شورا را برعهده بگیرند.

ایرج نوذری در صحن شورای شهر رشت با اشاره به اینکه بسیار خوشحالم که در جمع مردم رشت هستم، گفت: در دوران کودکی یک همسایه انزلی‌چی داشتیم و از همان کودکی زبان گیلکی را یاد گرفتم.

وی افزود: در تهران زاده شدم ولی رشت را بیشتر از تهران دوست دارم و هر کاری که از دستم بربیاید بیشتر از تهران برای مردم رشت خواهم کرد.

در پایان حکم مشاور فرهنگی شورا به ایرج نوذری اعطا شد.

گفتنی است ایرج نوذری در فیلمهای سینمایی و سریالهای مسافری از هند، کلانتر، اغما، ریحانه، مرد نقره ای، آکواریوم، عاشق و…ایفای نقش کرده است.

Share