رقیب ارزان قیمت بنز و ب ام و!

H9 لوکس ترین سدان چینی از هونگ چی+ تصاویر

مواد اولیه باکیفیت دارای بافت نرم، صندلی های مجهز به ماساژور، نمایشگرهای دیجیتال بزرگ و جدیدترین امکانان ایمنی برای H9 لیست شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصرایران، هونگ چی را می توان به نوعی متفاوت ترین تولیدکننده خودرو در چین دانست! هونگ چی نام لیموزین تولیدی کشور چین است که احتمالا نمونه های از آن را در تصاویر و ویدئوهای مربوط به جشن و یا نشست های سیاسی مقامات چینی دیده اید. سابقه تولید اولین نمونه هونگ چی به سال ۱۹۵۸ میلادی باز می گردد و این واژه در زبان چینی به مفهوم پرچم قرمز است که باری کاملا سیاسی دارد. از این رو هونگ چی محصولی است که طی تاریخ بارها توسط دولتمردان چینی مورد استفاده قرار گرفته است.

در دوران کنونی هونگ چی به عنوان زیرمجموعه ای از گروه خودروسازی بزرگ فاو چین در زمینه تولیدات باکیفیت و همچنین لوکس فعالیت دارد.

اما به تازگی تصاویر مربوط به نمونه سدان خانواده H هونگ چی با نام H9 منتشر شده تا گروه فاو پرچمدار تولید لوکس ترین سدان چینی هم باشد.

 این محصول در ۵ تریم و از ۴۴۸۲۸ تا ۷۸۱۰۹ دلار قیمت خورده است.

در قسمت دماغه همان الگوی طراحی شاسی بلند هونگ چی را شاهد هستیم که شامل چراغ های اصلی دو قسمتی مستطیلی، نوار ال ایی دیی و یک گریل(جلوپنجره) بسیار وسیع با عناصر کرومی می شود.

 رینگ های آلومینیومی در اندازه ۲۰ اینچی انتخاب شده اند.

از منظر ابعاد؛ H9 برابر با ۵۱۳۷ میلیمتر در طول، ۱۹۰۴ میلیمتر در عرض و ۱۴۹۳ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز ۳۰۰۰ میلمتر است.

 شیب سقف از ستون آخر تا انتهای صندوق به سبک کلاس فست بک انتخاب شده است. در نمای عقب نیز چراغ های اصلی یکپارچه و گرافیک داخلی آنها چیزی شبیه به سدان های لوکس آلمانی و آمریکایی به نظر می رسد و منظره زیبایی را شکل داده است.

 قیمت اعلام شده توسط هونگ چی نیز از دیگر جذابیت های آن است زیرا ارزانتر از سدان هایی مانند آئودی آ۶، ب ام و سری۵ و مرسدس بنز ایی کلاس خواهد بود.

داخل کابین نیز مجموعه ای از آخرین فناوری های روز حضور دارند. مواد اولیه باکیفیت دارای بافت نرم، صندلی های مجهز به ماساژور، نمایشگرهای دیجیتال بزرگ و جدیدترین امکانان ایمنی برای H9 لیست شده اند.

برای این محصول از پیشرانه ۲ لیتری توربو به علاوه یک سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی هیبرید ملایم استفاده شده است. این موتور شباعت زیادی به ساختاری دارد که در ب ام و سری۵ وجود دارد. میزان خروجی پیشرانه برابر با ۱۸۲ اسب بخار و گشتاور ۳۸۰ نیوتن متر است.

علاوه بر این، گزینه دیگر در بخش پیشرانه در نظر گرفته شده که شامل نمونه ۳ لیتری ۶ سیلندر سوپرشارژ با ۲۸۳ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر می شود. این مجموعه با جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه هماهنگ است.

در آزمایش ها، H9 طی ۷.۱ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت رسیده است.

Share