ژئومتری C؛ کراس‌اووری از برند جدید کمپانی چینی جیلی+ تصاویر

فضای داخل کابین طراحی بروز و آینده‌نگر دارد. نمایشگر عمودی روی کنسول جلو و دریچه‌های متفاوت سیستم تهویه از جمله ویژگی‌های این محصول است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصرایران، ۷ اگوست کمپانی جیلی از دومین خودروی ژئومتری با نام C رونمایی کرد. ژئومتری به عنوان یک برند مستقل فقط به پوشش محصولات الکتریکی و آینده نگر گروه جیلی می پردازد.

ژئومتری C در دو نسخه با برد حرکتی ۴۰۰ و ۵۵۰ کیلومتر و در ۵ تریم متنوع عرضه خواهد شد. برچسب قیمت این محصول از ۱۸۶۲۶ تا ۲۶۲۳۱ دلار متغیر است.

در زمینه طراحی نکته چشمگیری در ژئومتری سی مشاهده نمی شود و مشابه چنین رویکردی را پیش تر در محصولات معتبر جهان مانند تسلا و یا حتی رقبای چینی مانند اکس پنگ جی۳ مشاهده کرده ایم. البته این به مفهوم عدم جذابیت محصول جدید ژئومتری نیست اما به هر ترتیب خلاقیت خاصی در آن مشاهده نمی شود.

چراغ های اصلی جلو از ۸۰ لامپ ال ایی دیی شکل گرفته که نور دهی بسیار قدرتمندی دارند. در ورودی هوای بامپر(سپر) از مدل فعال استفاده شده که زاویه تیغه های آن به نسبت سرعت خودرو و میزان ورود هوا تغییر می کند.

در نمای جانبی نیز از طراحی مخفی برای دستگیره درب ها استفاده شده تا منظره ای یکپارچه پیش روی مخاطب قرار بگیرد.

چراغ های اصلی عقب طراحی یکپارچه دارند و در گرافیک داخلی آنها مجموعا از ۲۱۶ لامپ ال ایی دیی استفاده شده است.

از منظر ابعاد این خودرو، برابر با ۴۴۳۲ میلیمتر در طول، ۱۸۳۳ میلیمتر در عرض و ۱۵۶۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با ۲۷۰۰ میلیمتر است.

فضای داخل کابین طراحی بروز و آینده نگر دارد. نمایشگر عمودی روی کنسول جلو و دریچه های متفاوت سیستم تهویه از جمله ویژگی های این محصول است. نمایشگر اصلی ۱۲.۳ اینچی انتخاب شده است. یک نمایشگر دیجیتال بسیار کوچک نیز جایگزین نشانگر سنتی آمپر شده است.

در قسمت پیشرانه از موتور مگنت سنکرون با ۲۰۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر استفاده شده است. باتری نیز مجهز به سیستم کنترل دمای هوشمند است.

Share