شروع ثبت‌نام جاماندگان کتاب‌های درسی | توزیع کتاب‌ها از ۲۵ مرداد آغاز می‌شود

محمد رحمتی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزانی که تاکنون موفق به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه irtextbook.ir به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزانی که تاکنون موفق به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه irtextbook.ir به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی خود اقدام کنند.

محمد رحمتی با اعلام این خبر گفت: این دسته از دانش آموزان تا ۲۰ مرداد بیشتر مهلت ندارند چرا که توزیع کتاب‌های درسی از ۲۵ مرداد باید آغاز شود.

وی تأکید کرد: توزیع کتاب‌های درسی امسال تنها از طریق مدارس انجام می‌شود و هیچ کتابفروشی مجاز به فروش کتاب‌های درسی نخواهد بود و هر دانش آموز تنها در مدرسه‌ای که ثبت نام شده می‌تواند کتاب‌های درسی خود را تحویل بگیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد: دانش آموزانی که پیش از این کتاب خریداری کرده اند، ولی تغییر محل سکونت و یا مدرسه داده‌اند تا دوم شهریور فرصت دارند که با مراجعه به سامانه فروش کتاب‌های درسی نشانی مدرسه جدید را وارد کنند.

Share