دارک شَدو؛ خاص‌ترین شاسی بلند ۲۰۲۱ کمپانی «ب ام و»+ تصاویر

تنها گزینه‌ای که در حالت آپشن مقابل مشتری قرار دارد؛ انتخاب نوع صندلی برای ردیف دوم است که شامل مدل کاپیتانی دو صندلی و یا مدل معمولی ۳ نفره خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصرایران، ب ام و اکس۷ دارک شَدو ۲۰۲۱ را باید یکی از خاص ترین شاسی بلندهای جهان دانست! این محصول فقط به تعداد ۶۰۰ دستگاه تولید می‌شود و از این تعداد ۷۵ دستگاه آن ویژه بازار خودروی آمریکا است.

دارک شدو همانطور که از مفهوم عنوان انگلیسی آن مشخص می شود؛ خودرویی به رنگ تیره است که ب ام و از کد رنگ اختصاصی خود- که تداعی کننده تم خاکستری رنگ یخچال های شمالگان است- در آن استفاده کرده است. ساده تر هم بگوئیم؛ این ب ام و به رنگ خاکستری مات دلبری های عجیبی را همراه خود دارد!

از جمله دیگر تفاوت های ظاهری این مدل تولید محدود باید به اضافه شدن روکش-به رنگ- مشکی شیشه ای به کاور ستون بی و سی، آینه های جانبی، ریل های سقف، گریل(جلوپنجره) دوقلو، ورودی های هوا در بامپر(سپر) جلو و خروجی اگزوز اشاره کرد.

رینگ ها نیز در اندازه ۲۲ اینچی با پره های V شکل و به رنگ مشکی انتخاب شده اند.

 داخل کابین برای روکش صندلی ها از چرم طبیعی بدون پرداخت شیمیایی با دو تم آبی آسمان شب و مشکی استفاده شده است. پوشش آلکانتارا و چرم برای سایر بخش ها و کنسول اصلی مورد استفاده قرار گرفته است.

آخرین فناوری های ویژه کابین ب ام و در این محصول فعال است که شامل پکیج دستیار رانندگی هوشمند، پکیج هوای سرد، پکیج لوکس صندلی و پکیج انحصاری محصول تولید محدود ب ام و می شود.

تنها گزینه ای که در حالت آپشن مقابل مشتری قرار دارد؛ انتخاب نوع صندلی برای ردیف دوم است که شامل مدل کاپیتانی دو صندلی و یا مدل معمولی ۳ نفره خواهد بود.

دارک شدو از پلتفرم پایه اکس۷ ام۵۰آی استفاده می کند بنابراین در بخش پیشرانه آن شاهد حضور یک تپنده ۴.۴ لیتری N63 با ۸ سیلندر و توربوشارژ دوقلو هستیم که ۵۲۳ اسب بخار خروجی و ۵۵۳ پوندفوت(۷۵۰ نیوتن متر) گشتاور دارد. این مجموعه با یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک هماهنگ شده است.

سیستم تعلیق تطبیقی فعال در هر دو محور و ترمزهای ام اسپرت نیز به افزایش کیفیت رانندگی با این غول آلمانی کمک می کنند.

قیمت مشخص شده برای این محصول ۱۱۹۴۹۵ دلار است و تحویل آن در بازار آمریکا در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی انجام خواهد شد.

Share