نمایندگی مدیران خودرو (ام وی ام و چری) قوامی کد ۱۱۵ در گیلان رشت جاده بندر انزلی

نمایندگی قوامی با عنوان نمایندگی مدیران خودرو در گیلان و رشت با ۱۵سال سابقه فروش اقساطی ام وی ام و چری در گیلان و رشت و خدمات پس از فروش محصولات ام وی ام و چری در گیلان ارائه دهنده انواع خودروهای تولیدی مدیران خودرو است.

نمایندگی ام وی ام و چری قوامی کد: ۱۱۵

نمایندگی ام وی ام و چری در گیلان و رشت ،قوامی کد:۱۱۵ در نظر دارد تا با فروش خودروهای ام وی ام و چری در بازار خودرو گیلان و رقابت با خودروهای  داخلی و خارجی منطقه آزاد بخشی از سهم فروش خودرو در این بازار را به دست آورد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رضایتمندی شما دوستان عزیز را به دست آورد.

نمایندگی مدیران خودرو گیلان

نمایندگی قوامی با عنوان نمایندگی مدیران خودرو در گیلان و رشت با ۱۵سال سابقه فروش اقساطی ام وی ام و چری در گیلان و رشت و خدمات پس از فروش محصولات ام وی ام و چری در گیلان ارائه دهنده انواع خودروهای تولیدی مدیران خودرو میباشد، برخی از محصولات این شرکت شامل  X22 و X55 ،X33S و ۳۱۵ و همچنین محصولات گروه چری شامل خودروهای آریزو۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ٧ می‌باشد.

 حال در صورتی که تقاضای خرید خودرو ام وی ام و چری را دارید،‌ بهتر است کمی بیشتر با این برند همچون تاریخچه حضور، میزان فعالیت و تنوع تولیداتش در ایران بیش‌ از پیش آشنا شوید.

فروش اقساطی مدیران خودرو رشت

 مدیران خودرو ظرف ۱۸ سال گذشته توانسته است اعتماد و جلب رضایت مشتریان خود را به دست آورد. در سال ۱۳۸۱ جمعی از مدیران و کارشناسان با سابقه درصنعت خودرو شرکت مدیران خودرو را تاسیس کردند.و به این صورت مدیران خودرو فعالیت خود را به عنوان تولید کننده.خودرو های سبک و سنگین با همکاری کمپانی بزرگ چری چین آغاز کرد. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی ” حق با مشتری است” و شعار (( مدیران خودرو…ایده آل )) را مورد توجه قرارداده است.

نمایندگی چری رشت

شرایط فروش اقساطی ام وی ام در گیلان و رشت

شما دوستان عزیز میتوانند جهت استفاده و دریافت شرایط خرید و فروش اقساطی مدیران خودرو (ام وی ام و چری) در گیلان و رشت ؛به آدرس الکترونیکی ما ghavami115.com  و یا در صفحات مجازی اینستاگرام و واتس آپ و یا با شماره تماس های ذیل با مشاورین ما در ارتباط باشید:

۰۹۲۱۰۳۴۷۷۳۷

۰۱۳۳۳۷۵۳۵۰۷

۰۱۳۳۳۷۵۲۴۳۴

فروش نقدی

در فروش نقدی  برای شما دوستان عزیز قیمت قطعی و تحویل فوری میباشد.

امداد خودرو تبریز

شرایط فروش اقساطی چری در گیلان و رشت

بنا به نوع خودرو  ۳۵ تا ۵۰ درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام دریافت و مابقی به صورت اقساط منعطف ۶۰،۱۲،۲۴،۳۶،۴۸ ماه دریافت میگردد. که میتوانید به صورت پرداخت ماهیانه و یا هرچند ماه یک بار پرداخت نمایید.

کلیه خودروهای ام وی ام و چری شامل موارد ذیل میباشند

  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله خودروها برعهده شرکت است.
  • کلیه خودروهای چری دارای ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر، گارانتی هستند.
  • کلیه خودروهای چری دارای ۲ سال یا ۶ نوبت، سرویس رایگان هستند.
  • کلیه خودروهای ام وی ام دارای ۳ سال یا ۶۰هزار کیلومتر، گارانتی هستند.
  • کلیه خودروها دارای سرویس اولیه رایگان هستند.

قابل توجه سازمانها و ارگان های دولتی شاغل و باز نشسته میتوانند از شرایط فروش ویژه استفاده فرمایند.

این طرح شامل بسیاری از شرکت ها و زیر مجموعه هایی مانند:

 وزارت راه وشهرسازی ،وزارت نیرو، جامعه سلامت بزشکی ؛ فرهنگیان محترم ؛ سازمان بنادر و کشتی رانی ، ساز مان قضایی و…. میباشد.

Share