اظهارات شاذ یک نماینده؛ برنج‌کاری در گیلان عامل بی‌آبی در زنجان است!

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهارات: آب برنج کاری در گیلان را استان زنجان تامین می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از قدس آنلاین، مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری روز شنبه  با بیان اینکه مجلس چوب  لای  چرخ دولت نمی‌گذارد گفت: مجلس  عصای دست دولت است  ولی ناکارآمدی را نمی توانیم تحمل کنیم.

وی ادامه داد: استان زنجان رتبه اول را در میزان اخذ مالیات داشته است که این امر به معنی رونق اقتصادی  استان نیست.

طاهری با اشاره به مشکلات تخصیص ارز در بخش واحد های صنعتی گفت:راهکار خروج از مشکل ارزمشخص کردن کد و پلاک به ارز فیزیکی است و می توانیم  برای تک تک برگ های دلار پلاک مشخص کنیم تا قیمت ها بالاتر نرود.

این مقام مسئول در پاسخ به سوالی در خصوص ارزیابی عملکرد مسئولین  بهداشت و علی الخصوص استانداری در مقابله با کرونا گفت: متاسفانه در استان زنجان با کمبود نیروی انسانی و تجهیزات اولیه مواجه هستیم و در روزهای آینده شاهد اضافه شدن طرح های icu در استان خواهیم بود.

نماینده مردم زنجان و طارم  در مجلس شورای اسلامی عملکرد استانداری را در این خصوص ضعیف ارزیابی کرد و گفت البته در تصمیم گیری ها مثبت عمل کرده است.

طاهری با اشاره به اینکه استان‌ زنجان استان پرآبی است ولی آب آن برای خود زنجان مصرف نمی‌شود، گفت: چاه کشاورزی زنجانی بسته می‌شود تا برنج کار گیلانی بتواند آب سفیدرود را استفاده کند.

گفتنی است اظهارات نماینده زنجان و طارم درحالی صورت گرفته است که چندی پیش مهدی سعادتی نماینده بابل نیز مدعی شده بود، نوبخت بودجه استان مازندران را به گیلان اختصاص داده است. باتوجه به تکرار نظرات عجیب و غریب نمایندگان مجلس یازدهم علیه استان گیلان باید دید که آیا بلاخره مجمع نمایندگان گیلان اظهار نظری خواهد کرد یا اینکه همچنان به سکوت تاسف بار خود ادامه خواهند داد!

Share