معیار‌های خاص خانم بازیگر برای ازدواج!

شب گذشته مهران مدیری در برنامه «دورهمی» با ستاره پسیانی بازیگر تئاتر و سینما گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شب گذشته مهران مدیری میزبان ستاره پسیانی بازیگر تئاتر و سینما بود.

دربخشی از گفت و گو پسیانی درباره شروع فعالیت خود گفت: از پنج سالگی تئاتر را شروع کردم، به بازیگری علاقمند بودم، اما از ۱۵ سالگی بازی کردن برای من جدی شد.

وی افزود: پدر و مادرم معلم‌های مهمی برای من بودند، چون زندگی کردن روی صحنه تئاتر و جلوی دوربین را به من یاد دادند.

پسیانی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه تا حالا دعوا کرده یا خیر، گفت: دعوا هم می‌کنم، در لحظه عصبانی می‌شوم .خون جلوی چشم هایم را می‌گیرد، اما زود آرام می‌شوم. موقع عصبانیت بیشتر فریاد  میزنم و گریه می‌کنم.

مدیری ادامه داد: هر جا خسته شدی بگو مصاحبه را تمام می‌کنم (خنده)

پسیانی در پاسخ به اینکه چرا ازدواج نکرده گفت: من تشکیل خانواده را دوست دارم، اما شاید هنوز آدم مورد نظر نیامده است.

مدیری گفت: چه کسی را به غلامی می‌پذیرید (خنده)

پسیانی درباره معیار ازدواج خودش عنوان کرد: اخلاق خوبی داشته باشد، قیافه اصلا برای من مهم نیست، خوش قد و بالا باشد. شغلم را درک کند و حرف مشترک بسیاری با هم داشته باشیم.

مدیری نسبت به اینکه همسر مورد علاقه پسیانی قیافه ندارد و خوش قد و بالا باشد بسیار خندید و ادامه داد: من یک لحظه تصور کردم در خانه یک فرد دراز و بی ریخت به حرف شما گوش می‌کند (خنده) حتی با این موضوع می‌شود یک فیلم کوتاه ساخت.

پسیانی درباره مادر بزرگش مرحوم جمیله شیخی گفت: زمانی که فوت کردند من ۱۷ سال داشتم، همیشه تئاتر‌های من را تماشا می‌کرد و به من انگیزه می‌داد. مادربزرگم برعکس نقش‌هایی که بازی می‌کردند، بسیار احساساتی بودند.

بازیگر سریال کرگدن درباره دیدن خودش برای اولین بار روی پرده سینما گفت: یکی از علت‌هایی که بیشتر تئاتر بازی می‌کنم، این است که بازی خودم را نمی‌بینم. اوایل که خودم را روی پرده سینما می‌دیدم می‌خواستم بالا بیاورم (خنده). اما به مرور عادت کردم.

مدیری گفت: انگار داری شوهر خودتو می‌بینی (خنده)

در بخشی از برنامه، مدیری تست بازیگری گرفت و به پسیانی گفت: با نگاه به گوی بگویید، قیافه ات برایم مهم نیست، مهم این است که درکم کنی (خنده) فکر کنید طرف خواستگاری شما آمده!

Share