آتش‌سوزی منزل مسکونی در رشت به علت اتصال سیم‌کشی | مصدومیت یکی از آتش‌نشانان

علیزاده علت آتش سوزی را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه هود آشپزخانه دانست و گفت: به محض رسیدن دود گرفتگی شدید و وجود شعله‌های آتش در آشپزخانه مشاهده می‌شد که سریعا با توجه به تخلیه دود نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش آتش اقدام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در رشت، ساعت ۹:۰۷ امروز (۳ خرداد ۹۹) به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

سریعا ۱۲ آتش‌نشان بهمراه ۴دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام اعزام شدند.

محمد علیزاده، سرپرست معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت علت آتش سوزی را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه هود آشپزخانه دانست و گفت: به محض رسیدن دود گرفتگی شدید و وجود شعله‌های آتش در آشپزخانه مشاهده می‌شد که سریعا با توجه به تخلیه دود نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش آتش اقدام شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه آتش به دیگر نقاط خانه سرایتی نداشته است، افزود: در این عملیات یکی از آتش‌نشان با توجه به دود گرفتگی شدید و عدم دید کافی دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ پای راست شد.

علیزاده از اعزام آتش‌نشان مصدوم به بیمارستان خبر داد و گفت: وی پس از انجام مراحل درمان هم اینک در ایستگاه آتش‌نشانی مستقر بوده و حال عمومی‌اش خوب است.

Share