رحمانی فضلی وزیر کشور و حسین اشتری فرمانده ناجا تحریم شدند

وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز چهارشنبه تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرد. نام عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و حسین اشتری‌ فرمانده ناجا در بین افراد تحریم شده به چشم می خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز چهارشنبه تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرد.

دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که عبدالرضا رحمانی فضلی، حسین اشتری‌فرد، ایوب سلیمانی، محسن فتحی‌زاده، یحیی‌ محمودزاده، محمدعلی نوری‌نژاد، حمیدرضا اشرگ و حسن شهوارپور نجف‌آبادی را در لیست تحریم‌های خود قرار داده است.

در این  بیانیه به نقل از استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا ادعا شده است است که: نظام جمهوری اسلامی ایران دگراندیشی‌های مردم ایران از جمله اعتراضات صلح‌آمیز را با بدرفتاری‌های فیزیکی و روانی سرکوب می‌کند و ایالات متحده مقامات و نهادهای جمهوری اسلامی را در این زمینه مسئول می‌داند.

این بیانیه افزوده است: مطابق این تحریم‌ها، تمام دارایی‌های این ۹ شخص در آمریکا بلوکه خواهند شد و تمام ساکنین ایالات متحده و تمام اشخاصی که تبعیت آمریکایی دارند از دادوستد با افراد تحت تحریم منع خواهند شد.

 

Share