کمک‌های صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت‌های تابعه به مردم گیلان

در پی شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و نیاز مبرم مردم و بیمارستان های استان به اقلام بهداشتی و درمانی، صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه از جمله شرکت دخانیات در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، پیرو تاکیدات مدیر عامل صندوق فولاد کمک های خود را در این خصوص به استان گیلان ارسال کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پی شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و نیاز مبرم مردم و بیمارستان های استان به اقلام بهداشتی و درمانی، صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه از جمله شرکت دخانیات در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، پیرو تاکیدات مدیر عامل صندوق فولاد کمک های خود را در این خصوص به استان گیلان ارسال کردند.

پس از شیوع ویروس کرونا و گسترش دامنه انتقال این ویروس که موجی از نگرانی را به دلیل کمبود امکانات بهداشتی و پیشگیری برای مردم شریف استان گیلان در بر داشت، صندوق فولاد کمک های خود را به این استان ارسال نمود تا با عمل به مسئولیت اجتماعی بتواند به سهم خود، گامی در جهت مراقبت و حفظ سلامت جسمی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان گیلان بر دارد.

اقلام اهدا شده شامل ماسک ساده، فیلتر دار و N95، مواد ضد عفونی کننده، دستکش لاتکس، گان بدن و گان پا بوده است.

شایان ذکر است صندوق بازنشستگی فولاد عمل به مسئولیت های اجتماعی را از رسالت های خود دانسته و در حوادث غیر مترقبه اخیر نظیر سیل و زلزله نیز کمک های ستاد صندوق و شرکت های تابعه را برای کمک به مردم مناطق آسیب دیده ارسال نموده است.

در پی شیوع ویروس کرونا درمناطق مختلف به ویژه در استان گیلان، نیز مدیرعامل صندوق فولاد به صورت مستمر در تماس های تلفنی با مسئولان مختلف استان، وضعیت درمان بیماران کرونایی و آخرین اقدامات پیشگیرانه را پیگیری نمود که در پی اعلام نیاز مسئولان استان به کمک های بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده، صندوق فولاد و شرکت های تابعه کمک هایی به استان گیلان به عنوان استانی که بیشترین نیاز را به اقلام بهداشتی داشته ارسال کرد.

گفتنی است هم اکنون رضا مسرور مدیرعاملی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد را برعهده دارد.

Share