پیام تبریک سه تن از مقامات کشورهای همسایه به استاندار گیلان

استاندار آستراخان، سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت و سرکنسول جمهوری آذربایجان در تبریز در پیام های جداگانه ای، فرا رسیدن نوروز را به استاندار گیلان تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ایگور بابوشکین استاندار آستراخان، آندری وادوف سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت و علی التقی حسین اف سرکنسول جمهوری آذربایجان در تبریز در پیام های جداگانه ای فرا رسیدن نوروز را به استاندار گیلان تبریک گفتند.

استاندار آستراخان در این پیام عید نوروز را به ساکنان گیلان تبریک گفت و خطاب به استاندار گیلان اظهار داشت: مایلم به جنابعالی اطمینان دهم که در سال جدید نیز دولت استان آستراخان بیشترین تلاش خود را برای گسترش همکاری با شرکای گیلانی در حوزه های گوناگون به کار گیرد.

سرکنسول جمهوری آذربایجان در تبریز هم در پیام خود نوروز را تحکیم بخش وحدت و مهربانی در میان انسان ها دانست و این عید را به استاندار گیلان و ساکنان این استان تبریک گفت.

وی در این پیام برای جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور دوست و همسایه آذربایجان و ملت عزیز آن صلح،امنیت، روزهایی مملو از سعادت و بسط روابط دوستی و برادری میان دو کشور را از خداوند متعال آرزو کرد.

سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت نیز حلول سال نو و بهار طبیعت را به استاندار گیلان تبریک گفت و موفقیت در همه امور فردی و اجتماعی را برای ایشان آرزو کرد و از خداوند خواست سال جدید سالی توام با آرامش، صلح و دوستی برای همه ملت های جهان باشد.

Share