همایون شجریان خبر درگذشت پدرش را تکذیب کرد

ساعتی پیش استاد محمدرضا شجریان، در بیمارستان جم تهران درگذشت. این خبر طبق شنیده‌ها از منابع موثق تایید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران شایعات درگذشت پدرش را تکذیب کرد.

وی در مطلبی که در اینستاگرام منتشر کرده است، نوشت: «عزیزان، خواهشمندم به شایعات توجه نفرمایید و به آن ها دامن نزنید.»

وی با اشاره به وضعیت محمدرضا شجریان افزود: « پدر به خاطر مشکلات ریوی که ناشی از بیماری قبلیشون هست و در دو هفته اخیر کمی ادامه دار شده است، تحت مراقبت و رسیدگی های ویژه هستند و وضعیتشان از دیروز بهتر شده است.»

وی در پایان تاکید کرد: «خواهشمندم خبر صحیح را فقط و فقط و فقط و فقط و فقط از طریق صفحه اینجانب دنبال کنید.»

در انتهای این متن اینستاگرامی تاریخ و ساعت دقیق انتشار پیام که ۲۳:۲۷ دقیقه به وقت ایران است، ذکر شده است.

از صبح امروز جمعه دوم اسفند نیز این شایعه‌ها تکرار شده بود، با این حال حسن عباسی، یکی از اعضای تیم پزشکی استاد شجریان خبر درگذشت وی را تکذیب کرده بود.

عباسی گفته بود: «شجریان در بیمارستان بستری و شرایط بحرانی را پشت سر گذاشته است، اما در حال حاضر وضعیتش تحت کنترل است و مشکل خاصی وجود ندارد.»

همایون شجریان، فرزند استاد شجریان روز گذشته در صفحه اینستاگرامش شعری را منتشر کرد و نوشت که برای پدرش تفعلی به دیوان حافظ زده است. فال حافظ برای استاد شجریان این بود: «ای هُدهُد صبا به سبا می‌فرستمت بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت.»

از سوی دیگر هیات مدیره‌ بیمارستان جم در بیانیه‌ای توضیحاتی درباره‌ شرایط استاد محمدرضا شجریان که در این بیمارستان بستری است، ارائه داد و گفت: «شرایط عمومی ایشان درحال حاضر تحت کنترل بوده ولی هنوز به مراقبت ویژه نیازدارند.‌»

این بیمارستان از علاقمندان استاد شجریان خواست که اخبار رسمی را ازطریق بیانیه های رسمی بیمارستان پی‌گیری نمایند.

Share