قدردانی عبداللهی از تلاش‌های شهرداری؛

تلاش‌های بی‌وقفه شهردار و مجموعه شهرداری رشت در بحران برف ستودنی است

عبدالهی، از شهرار کلانشهر رشت، معاونان وی، شهرداران مناطق، پاکبانان پرتلاش، نیروهای شرکت های خدماتی فضای سبز و سایر نیروهای شهرداری بابت خدمات دهی به شهروندان در روزهای بحرانی برف قدردانی کرد‌ و افزود: تلاش های بی وقفه شهردار و مجموعه شهرداری رشت در این بحران ستودنیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عضو شورای شهر رشت، ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری که در پی بارش برف سنگین در استان، تلاش هایی فراتر از امکانات موجود ارائه دادند، اظهار کرد: پرسنل زحمتکش شهرداری بیشتر از توان خود توانستند به شهروندان خدمات رسانی کنند‌ و این امر جای تقدیر فراوان دارد.

حامد عبدالهی با اشاره به تماس های مکرر خود در نیمه شب برفی و روزهای سرد و یخبندان با شهردار رشت، معاونان وی و شهرداران مناطق گفت: همه پای کار بودند و از جان مایه گذاشتند.

وی افزود: امروز نیز همگان شاهد تلاش مضاعف مجموعه شهرداری و به ویژه پاکبانان و نیروها و شرکت های خدماتی فضای سبز زحمتکش برای پاک سازی شهری در این هوای بارانی هستند.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه بنده به عنوان عضو شورا، دست تک تک تلاشگران شهرداری و پرسنل را میبوسم، گفت: شایسته نیست که کم کاری و غفلت برخی از دستگاه های خدمت رسان را در بازگشایی معابر به مجموعه شهرداری نسبت دهیم.

عبدالهی ضمن ابراز دلخوری از برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی، خاطر نشان کرد: باید در میدان عمل به حرف ها جامه عمل پوشاند زیرا امروزه سخن راندن به ویژه در فضاهای مجازی بسیار آسان است.

این عضو شورای شهر رشت در پایان از شهرار کلانشهر رشت، معاونان وی، شهرداران مناطق، پاکبانان پرتلاش، نیروهای شرکت های خدماتی فضای سبز و سایر نیروهای شهرداری بابت خدمات دهی به شهروندان در روزهای بحرانی برف قدردانی کرد‌ و افزود: تلاش های بی وقفه شهردار و مجموعه شهرداری رشت در این بحران ستودنیست.

Share