انتقال داروخانه جمعیت هلال احمر رشت به ساختمان جدید+ آدرس

مهدی ولی‌پور با توجه به ضرورت داروخانه در سطوح شهر اذعان داشت: نظر به ضرورت و ارائه خدمات بهتر و نوین و با توجه به نیاز جامعه، داروخانه فعلی این جمعیت در سطح شهر رشت به آدرس: رشت، فاز ۲ معلم، بلوار کوچکی پور، بین میدان سرگل و شهید قلی پور واقع در ساختمان جدید انتقال یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی ولی‌پور ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از انتقال داروخانه این جمعیت به ساختمان جدید جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد.

داروخانه های ‌تحت پوشش جمعیت هلال احمر اعتماد جامعه را به خود جلب کرده‌اند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تاکید بر اعتبار ملی و جهانی جمعیت هلال احمر بیان کرد: داروخانه های جمعیت هلال احمر به واسطه عملکرد و اعتبار ملی و بین المللی خود اعتماد جامعه را به خود جلب کرده‌اند.

ولی‌پور با توجه به نیاز برخی از مردم به داروهای خاص، اظهار کرد: داروهای خاص و مورد نیاز مردم در داروخانه هلال احمر به دلیل وجود نیروهای متعهد، کنترل و با نظارت دقیق و تأمین و توزیع به موقع و مطمئن در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

انتقال داروخانه جمعیت هلال احمر شهر رشت به ساختمان جدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با توجه به ضرورت داروخانه در سطوح شهر اذعان داشت: نظر به ضرورت و ارائه خدمات بهتر و نوین و با توجه به نیاز جامعه، داروخانه فعلی این جمعیت در سطح شهر رشت به آدرس: رشت، فاز ۲ معلم، بلوار کوچکی پور، بین میدان سرگل و شهید قلی پور واقع در ساختمان جدید انتقال یافت.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر جمعیت هلال احمر در استان گیلان دارای یک داروخانه می باشد که افراد برای تأمین داروهای خاص خود می‌توانند به آن‌ مراجعه نمایند.

Share