اعلام جزییات قتل عام خانوادگی‌ در کوچصفهان

آقایی اظهار کرد: در بررسی های انجام شده به هیچ یک از مقتولان زن، تعرضی نشده و همه مقتولان با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری‌کل استان گیلان با اشاره به وقوع قتل در کوچصفهان شهرستان رشت و کشته شدن پنج نفر، گفت که به نظر می‌رسد این جنایت، یک درگیری خانوادگی باشد.

جان احمد آقایی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حدود ساعت دو و نیم بامداد امروز فردی که خود را پسر خانواده معرفی می‌کرد، خبر کشته شدن اعضای خانواده اش را به پلیس اطلاع داد.

وی اظهار کرد: بر حسب دستور رئیس کل دادگستری استان و قاضی کشیک پرونده، گروه بررسی صحنه جرم، پزشکی قانونی، کارشناسان تشخیص هویت، اداره آگاهی و پزشکی قانونی و افراد مربوط به پرونده در صحنه جنایت حضور یافتند.

وی افزود: به نظر می‌رسد این قتل  قبل از خوردن شام اتفاق افتاده باشد؛ چرا که غذایی که برای شام فراهم کرده بودند، بدون استفاده در صحنه مانده بود.

آقایی با بیان اینکه در این جنایت پدر، پدر بزرگ، مادر، دختر دانشجو و دوست دختر خانواده که او نیز دانشجو بود به قتل رسیده اند، تصریح کرد: این قتل‌ها در دو خانه مجزا واقع در یک محوطه مشترک اتفاق افتاده که پدر و پدربزرگ خانواده در یک خانه قدیمی و مادر، دختر و دوست دختر خانواده در خانه تازه ساز حضور داشتند.

وی اظهار کرد: در بررسی های انجام شده به هیچ یک از مقتولان زن، تعرضی نشده و همه مقتولان با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.

او گفت: معاینه بالینی انجام شده و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شده اند و بررسی اجساد نیز انجام شده ضمن اینکه تحقیقات و بازجویی‌ها برای یافتن سرنخ جهت شناسایی قاتل یا قاتلان از  تنها بازمانده این خانواده که پسری دانشجو است، در حال انجام است.

 آقایی ادامه داد: پسر گفته که ساعت ۱۰ شب از منزل خارج شده و ساعت دو و نیم شب برگشته که با صحنه کشته شدن اعضای خانواده اش روبه رو شده است.

معاون دادگستری گیلان با بیان اینکه  به نظر می‌رسد این جنایت یک درگیری خانوادگی باشد، خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضایی اهتمام دارند که هر چه سریعتر قاتل یا قاتلان این جنایت را شناسایی کنند.

Share