در راستای برون‌سپاری فعالیت‌ها؛

فراخوان واگذاری اجرای تئاتر خیابانی دائم در رشت اعلام شد

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از اعلام فراخوان واگذاری اجرای تئاتر خیابانی دائم در این شهر برای برون‌سپاری فعالیت‌‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علیرضا حسنی با اشاره به اعلام فراخوان واگذاری اجرای تئاتر خیابانی دائم، گفت: این فراخوان در راستای برون‌سپاری فعالیت‌ها و به‌منظور افزایش بهره‌وری، کیفیت کار و کاهش هزینه‌ها  اعلام شده است.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت ادامه داد: این برون‌سپاری به مدت ۶ ماه و برای یک فصل از تئاتر خیابانی دائم از طریق برگزاری استعلام عمومی صورت می‌گیرد.

وی تأکید کرد: کلیه موسسه‌های فرهنگی و هنری یا گروه‌های نمایشی ثبت شده در مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که دارای مجوز رسمی، شناسنامه ملی، شماره ثبت و کد اقتصادی هستند می‌توانند در این استعلام شرکت کنند.

حسنی، آغاز شرکت در این فراخوان را از امروز (دوشنبه، ۴ شهریور) اعلام و بیان کرد: متقاضیان تا دوشنبه (۱۱ شهریور) فرصت دارند با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به ورود به سامانه و مطالعه دقیق شرایط و اعلام قیمت اقدام کنند.

برای نخستین بار در کشور اجرای دائم تئاتر خیابانی در پیاده راه فرهنگی رشت از ۲۷ تیر سال گذشته کلید خورده و به‌طور مداوم و هر روزه در این مکان تئاتر خیابانی اجرا می‌شود.

Share