مامور قلابی ۴۲ ساله در صومعه‌سرا دستگیر شد | معرفی متهم به مقام قضائی

سرهنگ رضا کوهستانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری فردی که در پوشش ماموران انتظامی از مردم اخاذی می‌کرد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری فردی که در پوشش ماموران انتظامی از مردم اخاذی می‌کرد در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا کوهستانی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه شخصی با جعل عنوان رئیس پلیس اماکن اقدام به اخاذی از شهروندان می‌کند، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با تعقیب و مراقبت‌های مستمر، حین گشت‌زنی موفق به شناسایی و دستگیری مامور قلابی که در حال اخاذی کردن از شهروندان بود شدند.

وی تصریح کرد: متهم ۴۲ ساله که دارای چندین فقره سابقه کیفری است در بررسی فنی پلیسی به اخاذی از مردم با استفاده از جعل عنوان پلیس اعتراف کرد.

سرهنگ کوهستانی اظهار داشت: متهم انگیزه خود را از اخاذی، مشکلات مالی و کسب درآمد اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد از همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری متهم قدردانی کرد و از آنها خواست، در صورت مشاهده چنین مواردی با بررسی دقیق مدارک شناسایی و هویتی افراد مدعی که خود را مامور معرفی می‌کنند از تکرار چنین جرائمی پیشگیری کنند.

Share