قدردانی از 4 دهه فعالیت رسانه ای

جشن تولد اسماعیل راستی از پیشکسوتان مطبوعات گیلان برگزار شد

در آستانه گرامیداشت روز خبرنگار مدیرکل و مسئولان بهزیستی گیلان، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان و جمعی از خبرنگاران استان با حضور در منزل اسماعیل راستی از پیشکسوتان رسانه و روزنامه نگاری استان دیدار و عیادت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عصر روز یکشنبه ۶ مرداد ماه نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان، قاسمیان مشاور فرهنگی بهزیستی، خورسندی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان به مناسبت روز تولد اسماعیل راستی (۶ مرداد) پیشکسوت مطبوعات گیلان با اهدای کیک تولد در منزل وی حضور یافتند و از ۴ دهه فعالیت رسانه ای وی تقدیر کردند.

در این دیدار که به مناسبت شصتمین سال تولد وی صورت گرفت، کریم خورسندی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان ضمن تبریک سالروز تولد این پیشکسوت عنوان کرد:بسیاری از اصحاب رسانه گیلان خصوصا ورزشی نویسان و خبرنگاران ورزشی از شاگردان استاد راستی هستند و ایشان نیز با سعه صدر و درایت تجارت ارزنده خود را به کسانی که در ابتدای این راه بوده اند منتقل کردند.

وی اضافه کرد: جامعه ورزش و جامعه رسانه ای گیلان به پیشکسوتانی مانند آقای راستی افتخار می کنند که با وجود مشکلات جسمی قلم مستقل و مانایی دارند.

در ادامه نحوی نژاد ضمن قدردانی از زحمات این پیشکسوت رسانه گفت : اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارند و بهره گیری از توانایی فردی و سواد رسانه ای می تواند به شیوه صحیح و بدون لغزش در جامعه بسیار سازنده و راهگشا باشد.

مدیر کل بهزیستی گیلان به اهمیت مطبوعات و رسانه های مکتوب در جامعه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مردم و به ویژه جوانان به سمت فضای مجازی تمایل بیشتری دارند و از فضای کتاب و کتابخوانی و نشریات مکتوب فاصله گرفته اند و این در حالی است که مطبوعات در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارند.

وی ادامه داد: زحمات و پشتکار نویسندگانی همچون آقای راستی با وجود معلولیت جسمی ستودنی است و هیچ هدیه مادی جوابگوی تلاش این عزیزان نیست.
شایان ذکر است در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر کل بهزیستی گیلان از اسماعیل راستی تقدیر شد.

Share