۱۴ میلیون مقاله نوشته شده که آمریکا در حال نابودی است

خبر وزیر اطلاعات احمدی نژاد، از فتنه جدید | فقط ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی به خاطر تحریم است

وزیر اسبق اطلاعات گفت: فقط ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی به خاطر تحریم است و عامل بقیه مشکلات اقتصادی بحث سوء مدیریت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی، پیش ظهر امروز، در دومین اجلاسیه مشترک مسؤولان و مدیران مدارس و مراکز تخصصی حوزه علمیه استان تهران در احمدآباد دماوند، اظهار داشت: استکبار در طول این چهل سال که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد دست بردار از انقلاب اسلامی مردم ایران نیست و علت این کار هم طبق محققین غربی این است که آمریکا در حال نابودی و اضمحلال است.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی کرد: مشکلات اقتصادی ما از جهت تحریمی فقط ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی ما را در بر میگیرد و بقیه مشکلات اقتصادی بحث سوء مدیریت و مواردی از قبیل: احتکار و کمبود نظارت و موارد دیگر است که میتوان با رفع این موارد رونق اقتصادی و تولید را شکوفا کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس گفت: اگر لفظ آمریکا را در فضای مجازی بصورت انگلیسی جستجو کنیم، تقریبا ۱۴ میلیون مقاله توسط هیئت‌های علمی دانشگاه‌های مختلف نوشته شده که آمریکا در حال نابودی است و جالب اینکه این دانشگاه‌ها از مراکز علمی خود غربی‌ها است.

وی ادامه داد: این محققین اذعان کرده اند که علت نابودی آمریکا حرکت انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) است که در تمام کشور‌های اسلامی تاثیر گذار بوده است و تمدن اسلامی یک شیر خفته بود که امام بزرگوار سبب این بیداری شد.

وی ادامه داد: یکی از جالبترین مطالب در این تحقیقات و مقالات، این است که در موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی نظامی و امنیتی که مورد بررسی قرار دادند و در این شش بخش اذعان کرده اند که آمریکا رو به اضمحلال است و ۷۰ درصد این مقالات گفته است، عامل این فروپاشی انقلاب اسلامی ایران است.

مشاور نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: طبق بررسی خود کارشناسان غربی که تمدن‌های جهان بررسی کردند و گفته اند که تمدن‌های بشری که در جامعه انسانی وارد شده اند پانزده تمدن بود و تمدن‌های جهان را به پانزده بخش تقسیم کرده اند و دین تمدن‌ها رو به افول رفته و در حال نابودی هستند و می‌گویند یکی از این تمدن‌ها مثل شیر خفته‌ای است که اگر این شیر خفته بیدار شود تمام غرب را نابود خواهد کرد و این شیر خفته تمدن اسلامی است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس ادامه داد: امام خمینی (ره) با حرکتی که انجام داده این تمدن اسلانی را بیدار کرده و دشمن این حرکت را به خوبی لمس کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی تاکید کرد: انقلاب اسلامی کار کرده است که استکبار و آمریکا این نابودی و افول را حس کرده است و برای نجات خود دست به اقداماتی بر علیه انقلاب اسلامی زده است.

وی ادامه داد: نمونه‌های اقدامات آمریکا بر علیه کشور دفاع مقدس است که دویست هزار شهید تقدیم انفلاب کردیم و مورد دیگر در بحث ترور است که ۱۷ هزار شهید ترور داریم که از رئیس جمهور تا مردم عادی در این عمل ناجوانمردانه قربانی شده اند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس افزود: دشمن طراحی سنگین دارد و عمده این طراحی این است که انقلاب اسلامی را متوقف کند که نمونه‌های این طراحی را در سال‌های گذشته مشاهده کردید و هشداری که مقام معظم رهبری این هشدار را برای امسال نیز برای ما دادند که باید مراقب بود.

وی بیان داشت: یک گروهی در وزارت خارجه آمریکا تشکیل شده و مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار بابت برنامه ریزی و مقابله با ایران هزینه شده است برای مقابله در زمینه‌های اقتصاد، اختیارات رهبری، شورای نگهبان، دانشگاه، نیرو‌های مسلح، آزادی و فضای مجازی در حال برنامه ریزی هستند.

مشاور نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: دومین سازمانی که در راستای مقابله با انقلاب اسلامی در حال توطئه است، سازمان ملی جاسوسی آمریکا است که خود سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا ۱۸ مرکز است که عین این ۱۸ سازمان بر علیه ما در حال برنامه ریزی هستند.

وی بیان داشت: به غیر سازمان‌های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا، سازمان موساد و ام آی سیکس انگلیس و مراکز دیگری که در این زمینه‌ها در حال توطئه بر علیه انقلاب اسلامی ایران هستند و بخصوص در بحث شیعه شناسی فعالیت فوق العاده دارند که قابل تامل است.

حجت الاسلام و المسلمین مصلحی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که شمار صهیونیزم‌ها در داخل کشور بسیار زیاد است و سنگین دارند و در همه کشور‌ها دارند کار میکنند.

وی ادامه داد: خیلی دقیق و حساب شده در حوزه‌های علمیه نیت نفوذ دارند و برای این نفوذ برنامه‌های ویژ‌های تدارک کرده اند به طوری که یکی از سازمان‌های ضد جاسوسی کشور ما هفتاد درصد نیروی خود را صرف مقابله با نفوذ کرده است.

وی افزود: طرح نهایی که در حال حاضر بر علیه کشور برنامه ریزی میکنند فتنه در امسال و ماه‌های آینده است که از لحاظ اقتصادی مردم را تحت فشار قرار بدهند تا این عامل فتنه شود همان طور که در سال گذشته ایجاد شود.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی گفت: رئیس جمهور آمریکا با عوامل داخلی و سران فتنه در زمان فتنه ۸۸ سرمایه گزاری ویژه‌ای کرده بودند که تا مردمی را از قشر متوسط به پایین را به خیابان‌ها بکشند و این تنور فتنه را گرم کنند که این فتنه نیز با درایت و مدیریت رهبری خاموش شد.

وی در پایان افزود: طرح جدید استکبار که طبق شکست‌های خود به نتیجه رسیده اند این است که باید مردم تهران را به کف خیابان بیاوریم چرا که شهر تهران یک الگویی برای شهر‌های دیگر است و می‌توان با این شیوه تمام کشور را مشغول فتنه کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس ادامه داد: از راهکار‌های دیگر که دشمن سرمایه گذاری زیادی کرده بحث اشتباه محاسباتی است در مردم، مسئولین و نخبگان است که این مورد را در سخن بعضی از مسئولین و همچنین در محاسبات مردم در هنگام انتخابات دیده شد و این کار را بومی سازی کرده بودند.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی در پایان تاکید کرد: مشکلات اقتصادی ما از جهت تحریمی فقط ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی ما را در بر میگیرد و بقیه مشکلات اقتصادی بحث سوء مدیریت و مواردی از قبیل: احتکار و کمبود نظارت و موارد دیگر است که میتوان با رفع این موارد رونق اقتصادی و تولید را شکوفا کرد.

Share