آقای ترامپ دلت برای دخترت ایوانکا بسوزد، دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد

حجت‌الاسلام باقری گفت: آقای ترامپ کمی عاقل باش و دست از ماجراجویی بردار، دلت برای دخترت ایوانکا بسوزد، دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام محمد جواد باقری امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و عرض تبریک به زحمت کشان عرصه عدل و عدالت گفت: تحقق عدالت یکی از آرمانهای بزرگ انبیاء و اهداف جامعه بشری است. هر چند زیاده خواهی و خواسته های نفسانی عده ای همیشه عدالت را به چالش برده است اما باید بر اساس تعالیم دینی عدالت را در زندگی و به خصوص در قضاوت و حکمرانی رعایت کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی اسالم با گرامیداشت اول تیر سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به دستور حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۶۰ افزود: حضرت امام به ضرورت و اهمیت تبلیغ و ترویج دین و دستاوردهای انقلاب به خوبی پی برده بود و جهت برپایی دین شبکه منسجم و منظم تبلیغ دینی را راه اندازی کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان زلزله سال ۱۳۶۹ در شهرهای رودبار و منجیل، توسعه و عمران بر اساس رعایت استانداردهای لازم را عامل حفظ سلامت و امنیت شهرهای و مردم عنوان کرد و با اشاره به کلنگ زنی پروژه دیوار حفاظتی رودخانه ناورود اسالم خاطرنشان کرد: ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین محترم بخش امیدوارم تحقق این پروژه گام مهمی در ایجاد سطح کیفی و مبلمان شهری اسالم باشد.

باقری با اشاره به شیطنت آمریکا در ماجرای انفجار دو نفتکش ژاپنی مستقر در دریای عمان در ایام سفر نخست وزیر ژاپن به کشورمان گفت: آمریکا از یک طرف واسطه و پیام برای ما می فرستد اما از طرف دیگر با شیطنت می خواهد رابطه ما با ژاپن را خراب کند.

امام جمعه اسالم با بیان ساقط شدن پهپاد گلوبال هاوک آمریکا توسط سامانه پدافند سوم خرداد سازمان هوا و فصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مرزهای آبی سرزمینی در هرمزگان گفت: یکبار دیگر دست قدرت خدا از آستین بیرون آمد و ادعاهای مضحک و پوشالی مستکبران در قدرت و هیمنه آنها را نقش بر آب کرد. می خواستند انفجار نفتکش ژاپن را به گردن ما بیندازند، پهپاد ضد رادارشان را زدیم.

حجت الاسلام باقری گفت: بیچاره ها با ناو آبراهام لینکن برای ما شاخ و شانه می کشیدند اما امروز پهپاد به اصطلاح ضد رادار و ردیابی شان مورد اصابت موشک های ما قرار گرفته است. آقای ترامپ کمی عاقل باش و دست از ماجراجویی بردار، دلت برای دخترت ایوانکا بسوزد، دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد.

Share