نظام اسلامی ودیعه الهی است | مشکلات موجود در کشور به دلیل سوءمدیریت‌ است

امام جمعه بندر انزلی خاطرنشان کرد: مردم ما هوشیار هستند و می‌دانند که مشکلات موجود در کشور به دلیل وجود برخی سوءمدیریت‌ها و ناکارآمدی‌های مدیریتی است و نظام اسلامی دلسوز و خیرخواه مردم است‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندر انزلی اظهار داشت: حضرت زهرا(س) الگوی بی‌بدیل دفاع از ولایت و ارزش‌های الهی است.

امام جمعه بندر انزلی با بیان اینکه بی‌بصیرتی مردم مدینه بعد از رحلت پیامبراکرم(ص) سبب بروز بدعت‌ در دین اسلام شد عنوان داشت: حضرت زهرا(س) با اقدامات و مجاهدت‌هایشان حقانیت امیرالمومنین(ع) را به گوش جهانیان رساندند.

وی با اشاره به تحمل مصائب سخت و طاقت‌فرسا توسط حضرت زهرا(س) در مسیر دفاع از ولایت خاطرنشان کرد: ما در مراثی و روضه‌ها مصائب وارد شده به حضرت زهرا(س) را می‌شنویم اما نمی‌توانیم حقیقت آن را درک کنیم‌.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اعلام اینکه بنا به فرموده امیرالمومنین(ع) بعد از رحلت پیامبر، همه امت جمع شدند تا حضرت زهرا(س) را خرد کنند گفت: حضرت زهرا(س) تنها کسی بود که برای دفاع از حق ولایت حضرت علی(ع) به میدان آمد.

امام جمعه بندر انزلی با تاکید بر اینکه حضرت زهرا(س) تمام سختی‌ها را تحمل کردند تا ما امروز مسیر ولایتمداری را به درستی تشخیص بدهیم افزود: نظام اسلامی ودیعه الهی است که ما در مسیر حفظ و حراست از آن وظیفه سنگینی داریم.

وی با اشاره به برگزاری “تجمع فاطمی” در روز شهادت حضرت زهرا(س) در شهرستان بندر انزلی تصریح کرد: وظیفه همگان است تا برای پاسداشت مقام حضرت زهرا(س) در این مراسم شرکت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با تاکید بر لزوم حضور آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: امروز همه ما موظف هستیم تا به منظور دفاع از ولایت و نظام اسلامی در این راهپیمایی شرکت کنیم.

امام جمعه بندر انزلی با بیان اینکه در شرایط کنونی که همه دشمنان علیه انقلاب متحد شدند، باید از آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی دفاع کنیم عنوان داشت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب یاس دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی می‌شود.

وی با اعلام اینکه دشمنان انقلاب اسلامی منتظر هستند تا ببینند مردم به چه میزانی در راهپیمایی ۲۲بهمن حضور پیدا می‌کنند افزود: کمرنگ بودن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب افزایش فشارهای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین سازکار مالی ارائه شده توسط اروپا را ساز و کاری نامناسب دانست و اظهار داشت: شاهد هستیم که بعد از گذشت مدت‌ها این ساز و کار در شرایطی ارائه شد که برای مشروطی را نیز مطرح کردند.

امام جمعه بندر انزلی با اشاره به نشستی که قرار است روز ۲۳بهمن علیه جمهوری اسلامی در لهستان برگزار شود خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده توسط نظام اسلامی برخی کشورها از حضور در این نشست انصراف دادند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اعلام اینکه امروز برخی سوء مدیریت‌ها سبب شده تا مردم در صف گوشت یخ‌زده بمانند گفت: وجود برخی ناکارآمدی‌ها سبب شده است تا مردم با چنین مشکلاتی مواجه باشند.

امام جمعه بندر انزلی خاطرنشان کرد: مردم ما هوشیار هستند و می‌دانند که مشکلات موجود در کشور به دلیل وجود برخی سوءمدیریت‌ها و ناکارآمدی‌های مدیریتی است و نظام اسلامی دلسوز و خیرخواه مردم است‌.

وی راهپیمایی ۲۲بهمن را قوت قلبی را مظلومان عالم و جهان اسلام دانست و تصریح کرد: امسال قطعاً حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چشمگیرتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشت خواهد بود.

Share