در راستای تنظیم بازار:

۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در گیلان توزیع می‌شود+ جزئیات

محمد بداشتی، مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع ۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع ۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد.

محمد بداشتی اظهار داشت: در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان از صبح روز سه شنبه بیست و پنجم دی ماه، میزان ۲۵ تن گوشت منجمد قرمز با قیمت مصوب ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان در گیلان توزیع می شود.

وی اضافه کرد: شرکت تعاونی های روستایی در شهرستان های رودبار، سیاهکل، انزلی، آستارا و رشت آماده توزیع گوشت منجمد قرمز می باشند.

بداشتی تصریح کرد: فروشگاه زنجیره ای رفاه در تمام شعب شهرستانهای ماسال، رشت، رودبار، انزلی، لنگرود و لاهیجان نیز آماده توزیع هستند.

وی با بیان اینکه در شهرستان تالش توزیع گوشت منجمد قرمز توسط صنوف مختلف به مقدار ۵ تن در این مرحله انجام می شود اعلام کرد: در مجموع به میزان ۷۶ تن گوشت منجمد قرمز در این هفته و هفته های آتی در استان توزیع خواهد شد که متعاقباً به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نظارت همگانی در بازار را از ارکان برخورد با تخلفات احتمالی برشمرد و گفت: هرچند در زمان توزیع بازرسان این سازمان و اتاق اصناف در فروشگاه های حضور خواهند داشت ولی هموطنان نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوعات را به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.

Share