علی مطهری: تلویزیون صحبت من در خصوص شجریان را سانسور کرد

علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و فرزند شهید مطهری با انتشار عکسی از استاد محمدرضا شجریان نسبت به سانسور اسم او در صدا و سیما انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی مطهری در اینستاگرامش نسبت به سانسور صدا و سیما در برنامه‌ای که گفته بود شجریان خواننده محبوبم هست انتقاد کرد.

علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و فرزند شهید مطهری با انتشار عکسی از استاد محمدرضا شجریان نسبت به سانسور اسم او در صدا و سیما انتقاد کرد و نوشت:

نکته ای درباره یک برنامه صدا و سیما

در برنامه کاردانها که روز جمعه بعدازظهر باز پخش شد، آنجا که مجری برنامه جناب آقای کاردان از من درباره موسیقی سنتی و پاپ سؤال کرد و این که صدای کدام یک از خوانندگان را می پسندی، بنده نام چند تن از خوانندگان سنتی و در رأس آنها آقای شجریان را ذکر کردم ولی صدا و سیما نام ایشان را حذف کرد. این کار را صحیح نمی دانم. اگر ما به یک موضع سیاسی آقای شجریان در فضای هیجانی سال ۸۸ انتقاد داشته باشیم نباید آن را به همه عرصه ها سرایت دهیم. اینها را سخت گیری های بیجا می دانم. جالب است که چند روز پیش این مطلب را به آقای دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما گفتم، ایشان گفت من هم این کار را درست نمی دانم.

Share