مدیرکل فرودگاه گیلان خبرداد

لغو پروازهای فرودگاه سردارجنگل رشت از مبدا تهران به دلیل شرایط نامساعد جوی

مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: فرودگاه سردار جنگل رشت عملیاتی است اما پروازهای مرتبط با فرودگاه مهرآباد تهران، بدلیل شرایط جوی این فرودگاه، لغو شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا غلامرضا کریم‌آقایی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در استان گیلان فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت وضعیت عملیاتی دارد.

وی با بیان اینکه فرودگاه بین‌المللی  سردار جنگل رشت هیچ‌گونه مشکلی در پذیرش پرواز‌ها ندارد خاطرنشان کرد: برخی از پرواز‌های این فرودگاه که باید از مبدا تهران حرکت کرده و پس از فرود در فرودگاه بندرعباس در فرودگاه رشت به زمین می‌نشست به‌دلیل شرایط جوی موجود در تهران لغو شد.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت تصریح کرد: بر این اساس پرواز بندرعباس- رشت با شماره ۶۴۶ و رشت -بندرعباس با شماره ۶۴۷ شرکت هواپیمایی آسمان و پرواز مشهد-رشت با شماره ۴۵۳ شرکت ایران ایر امروز به‌علت بارش برف لغو شد.

کریم‌آقایی با تاکید بر اینکه علت ابطال ۳ پرواز فرودگاه بین‌المللی رشت به‌دلیل شرایط جوی نامساعد مسیر تهران است بیان کرد: این ۳ پرواز به‌علت برف در فرودگاه مهرآباد تهران امروز انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مابقی پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برقرار و این فرودگاه آماده‌ پذیرش پروازها است افزود: توصیه می‌شود مسافران قبل از حاضر شدن در فرودگاه با شماره‌های تماس ۱۹۹ اطلاعات پرواز و یا ۳۳۷۲۷۱۷۶ روابط عمومی فرودگاه جهت اطلاع کامل از پرواز خود تماس بگیرند.

Share