تا این لحظه پاسخ سیستم‌های نظارتی اعلام نشده است

واکنش ثابت‌قدم به خبر ردصلاحیتش از سوی وزارت کشور

شهردار سابق رشت گفت: وزارت کشور صلاحیت فنی را بررسی میکند و صلاحیت مراجع مرتبط را نیز سیستم نظارتی که هنوز تا این لحظه پاسخ سیستم های نظارتی خارج از سیستم وزارت کشور و دولت اعلام نشده و در حال بررسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عصر امروز خبر عدم تایید صلاحیت محمدعلی ثابت قدم شهردار پیشین رشت برای حضور بر مسند شهرداری گرگان توسط رضا مروتی معاون عمرانی استانداری گلستان منتشر شد.

در بخشی از این گفتگو آمده بود: “مروتی در گفتوگو با فارس اظهار کرد: وزارت کشور با ارسال نامه‌ای، صلاحیت سیدمحمد ثابت قدم شهردار منتخب شورای اسلامی شهر گرگان را تائید نکرد.” (اینجا را بخوانید)

حال اما محمدعلی ثابت قدم شهردار پیشین رشت در گفتگو با خزرآنلاین در این خصوص، گفت: وزارت کشور صلاحیت فنی را بررسی میکند و صلاحیت مراجع مرتبط را نیز سیستم نظارتی که هنوز تا این لحظه پاسخ سیستم‌های نظارتی خارج از سیستم وزارت کشور و دولت اعلام نشده و در حال بررسی است.

وی ادامه داد: حال اینکه چرا معاون عمرانی استانداری گلستان چنین فرمایشی داشته اند باید گفت در بحث شهرداری رشت یکسری موضوعات مورد نظر بازرسی استانداری وجود داشت که در وزارت کشور در حال بررسی است.

شهردار سابق رشت اضافه کرد: این موضوعات حدود ۱۰ الی ۱۲ مورد است که تا هفته آینده بررسی و رفع و رجوع خواهد شد برای همین موضوع از دید وزارت کشور موضوع بیان شده است.

Share