به مناسبت هفته پژوهش

فراخوان شرکت در جشنواره شناسایی ایده‌های برگزیده در گیلان

رهسپار از برگزاری جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب ملی) به مناسبت هفته پژوهش در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان از برگزاری جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب ملی) به مناسبت هفته پژوهش در این استان خبر داد.

سعید رهسپار بیان داشت: از دانشگاهیان، پژوهشگران، دانشجویان، دانش آموزان و صاحبان ایده برای شرکت در این جشنواره با محورهای علوم انسانی، فنی و مهندسی، صنایع پزشکی و پیراپزشکی، علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، محیط زیست و بهداشت محیط، گردشگری و هنرهای مردمی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، ترافیک و حمل و نقل، خدمات شهری، معماری و فضای سبز، دریا، مسیر پیشرفت و موضوع آزاد دعوت می شود.

وی توسعه و ترویج فرهنگ ایده پردازی خلاقانه، جلب مشارکت افراد برای حل مشکلات و معضلات جامعه، شناسایی نیروهای خلاق و صاحب نظر، گردآوری ایده‌‌های برتر نوآورانه در سطح استان، فراهم کردن زمینه برای ایجاد کسب و کارهای نوآورانه، فراهم کردن زمینه حمایت از ایده‌ های با اهداف مبتنی بر دانش و تسهیل و تشویق مشارکت صاحبان سرمایه و ایده برای رشد و توسعه کسب و کارهای فناورانه را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

رهسپار با بیان اینکه زمان ارسال آثار به این جشنواره تا پایان دی ماه است، گفت: علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.guilan.bmn.ir مراجعه کنند.

Share