شهر تاریخی ماسوله به استان اردبیل متصل می‌شود

مهندس علی خاوری گفت: پروژه بهسازی و آسفالت راه ماسوله به ماجولان (به سمت استان اردبیل) به طول ۱۶.۵ کیلومتر در محدوده استان گیلان است که از این مقدار بهسازی و آسفالت حدود ۳ کیلومتر به اتمام رسیده و ۱۳.۵ کیلومتر آن در دست اقدام می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، در جریان این بازدید از پروژه بهسازی و آسفالت راه ماسوله به ماجولان گفت: پروژه بهسازی و آسفالت راه ماسوله به ماجولان (به سمت استان اردبیل) به طول ۱۶.۵ کیلومتر در محدوده استان گیلان است که از این مقدار بهسازی و آسفالت حدود ۳ کیلومتر به اتمام رسیده و ۱۳.۵ کیلومتر آن در دست اقدام می باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط خاص جوی، در فاز اول بهسازی و آسفالت ۳ کیلومتر از این مسیر به اتمام رسیده و در فاز دوم به طول ۱۰.۵کیلومتر در حال اتمام لایه روسازی و شروع لایه آسفالتی و در فاز سوم به طول ۳ کیلومتر در حال اتمام عملیات تثبیت با سیمان می‌باشد و عملیات آسفالت آن در صورت مساعد بودن شرایط جوی به زودی آغاز خواهد شد.

خاوری در پایان با بیان اینکه این پروژه ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: اعتبار مورد نیاز برای اتمام این پروژه حدود ۹۰ میلیارد ریال است که امیدواریم بتوانیم با محقق شدن این امر و با احداث این محور، شهر تاریخی ماسوله را به استان اردبیل متصل کنیم.

Share