نواختن «زنگ مهر و مقاومت» با حضور معاون رئیس جمهور در رشت

مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از نواختن «زنگ مهر و مقاومت» در مدرسه متوسطه فرزانگان رشت با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سیدرضا سیددانش با اشاره به حضور دکتر نوبخت در گیلان همزمان با بازگشایی مدارس اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، ویژه برنامه آغاز سال تحصیلی جدید روز شنبه اول مهرماه، با نواختن «زنگ مهر و مقاومت» در استان گیلان برگزار می شود و معاون محترم رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در مدرسه متوسطه اول فرزانگان ناحیه ۲ رشت حضور خواهند یافت و سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ با حضور ایشان به صورت رسمی آغاز می شود.

وی با اشاره به همزمانی دومین روز هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید تصریح کرد: تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی از آغاز تا کنون، متبرک به حضور انسان های خداباور و برجسته ای ست که در کلاس اندیشه و عشق معلمان خود و از کنارهمین میز و نیمکت ها، درس مهر و مقاومت را فرا گرفتند و در مدرسه عشق با نمره های عالی قبول شدند.

مشاور امور فرهنگی و رسانه ای سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: در اولین روز ماه مهر و همزمان با هفته دفاع مقدس، فرزندان این سرزمین اهورائی برای تداوم مسیر روشن مدرسه عشق، گام های پر امید خود را محکم تر بر می دارند.

به گفته وی همزمان با اول مهر ماه امسال تعدادی از وزرا ومعاونان محترم رئیس جمهور برای حضور در مراسم بازگشایی مدارس به استان‌های مختلف سفر می‌کنند که در این راستا دکتر نوبخت به گیلان می‌آید.

مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ در مدرسه متوسطه اول فرزانگان ناحیه ۲ رشت واقع در فلکه نیروی دریایی بلوار شهید مدرس و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار می‌شود.

Share