خانواده بنیتا خواستار اعدام مجرم شدند؛ از عاملان آزادی قاتل نمی‌گذرم

صحنه بازسازی سرقت خودرویی که بنیتا دختر ۸ ماهه در آن جان باخت انجام شد و خانواده دختربچه خواستار اعدام مجرمین شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، عاملان قتل بنیتا کوچولو ساعت ۱۰ صبح  امروز در محل سرقت خودرو حضور یافته و صحنه سرقت خودرو را بازسازی کردند.

 روز ۲۹ تیرماه یک پراید در محله مشیریه در حالی که نوزاد هشت ماهه ای داخل آن بود به سرقت رفت و چند روز بعد با دستگیری سارقان مشخص شد که آن ها پس از سرقت خودرو و لوازم داخل آن، خودرو را در حالی که بنیتا داخل آن بود رها کردند و شیشه های آن را نیز بالا کشیدند. نوزاد به دلیل گرسنگی، تشنگی و گرما جان خود را از دست داد.

با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده جمعیت زیادی برای همدردی با خانواده بنیتا و همچنین مشاهده نحوه بازسازی صحنه جرم در محل حادثه حضور دارند. ماموران پلیس راهور و پلیس پبشگیری از دقایق اولیه صبح امروز در خیابان های نزدیک به محل حادثه حاضر شدند و از توقف خودروهای عبوری جلوگیری می کنند، در حال حاضر بار ترافیکی در محدوده مشیریه به شدت سنگین است.

پدر مقتول: آزادی مجرمین سابقه دار با یک فیش حقوقی؟

مردم با سر دادن شعارهایی از دستگاه قضایی تقاضا دارند که هر چه زودتر نسبت به تعیین تکلیف متهمان اقدام کند.

خانواده بنیتا در بین مردم حضور دارند. مادر دختر کوچولو از ماموران پلیس خواست هر ۲ قاتل دخترش را اعدام کنند و بعد از به زبان آوردن این جمله ها از هوش رفت، پدر این طفل بیان داشت: قاضی به چه علت حکم آزادی  این دو سارق را با یک فیش حقوقی صادر کرده است و باید در این خصوص پاسخگو باشد.

پدر بنیتا گفت: چرا با یک فیش حقوقی اجازه دادند فردی که ۱۳۰ فقره دزدی داشته است،‌ آزاد شود؟

پدر بنیتا با سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ  تلفنی صحبت کرد و گفت: شما به من گفتید ۱۴ هزار صلوات نذر کنم تا فرزندم پیدا شود من هم نذر کردم و خدا را به شیرخواره امام حسین (ع) قسم دادم تا فرزندم سالم پیدا شود.

حسن قلعه نویی پدر بنیتا به خبرنگاران  گفت: فرزند من ماموریتی داشت و آمده بود تا آن را انجام دهد.

او ادامه داد: بنیتا آمده بود تا این قاتل گیر بیافتد تا بچه‌های دیگر در امان باشند.

حسن قلعه‌نویی خاطر نشان کرد: چطور ممکن است فردی شاکی خصوصی داشته باشد اما با فیش حقوقی آزاد شود. من از کسی که باعث شد این فرد آزاد شود نمی‌گذرم.

او ادامه داد: به ما می‌گویند ماشین را در مامازن پیدا کردند؛ یعنی در این مدت پلیس نتوانسته ماشین را پیدا کند؟

مادر بنیتا در گفت‌گوبا سردار محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: فرشته من را نتوانستید پیدا کنید. من رفتم کلانتری به من گفتند امروز تعطیل است بگذارید تعطیلات تمام شود. گفتم اگر ما کسی را بکشیم ما را نمی‌گیرید؟ مامور کلانتری گفت نه چون امروز تعطیل است.

او که به سختی صحبت می‌کرد ادامه داد: مگر امروز تعطیل نیست پس چرا همه اینجا هستند. آن‌ها که این کار را کردند می‌خواستند؛ با افتخار بگویند مردم ما می‌توانیم پشت ماشین بنشینیم و دزدی کنیم الان هم می آیند و سرشان را بالا می‌گیرند و جلوی پدر و مادر و اقوامشان با بدترین و زجر آورترین روش که خدا گفته مجازات می‌شوند.

خانواده بنیتا به ویژه پدرش خواستار مجازات عاملان این حادثه در کمترین زمان و در محل حادثه اند.

سردار  عباسعلی محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در مورد روند رسیدگی به پرونده به خانواده دختر ۸ ماهه  به خبرنگار مهر گفت: تلاش پلیس و دستگاه قضایی این است که پرونده در یک هفته آینده تکمیل و برای رسیدگی به دادگاه ارسال شود.

Share