افزایش آرای روحانی از اثرات خدمت به مردم است | عملکرد خوب را باید نشان داد

گیلان در قبل از دولت یازدهم در بخش‌های زیربنایی از میانگین کشوری عقب بود اما توانست عقب ماندگی‌ها را جبران کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدعلی نجفی در دیدار با معاونین و مدیران کل ستادی استانداری با تبریک پیروزی ملت ایران و مشارکت بالای گیلانیان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: زیبایی انتخابات روز جمعه این بود که مردم در فضایی آرام و با نشاط در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند و این موفقیت متعلق به مردم گیلان بود.

وی با بیان اینکه همانگونه که رهبر انقلاب تأکید کردند باید قدردان آگاهی و هوشیاری مردم باشیم گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم تا این آرامش و امنیت و اعتمادی که مردم به مجموعه‌ی دولت و نظام دارند را برای کار و تلاش و خدمت بیشتر حفظ کنیم.

استاندار گیلان افزود: افزایش آرای دکتر روحانی در گیلان از اثرات خدمت به مردم است و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره‌ی کشور می‌پسندند.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات بی معرفتی زیاد دیدیم گفت: نزدیک ۷۰ درصد از مردم گیلان و بیشتر از سال ۹۲ به گفتمان دکتر روحانی رأی دادند و این علاقمندی مردم تکالیف ما را بیشتر می‌کند.

دکتر نجفی ادامه داد: گیلان در قبل از دولت یازدهم در بخش‌های زیربنایی از میانگین کشوری عقب بود اما توانست عقب ماندگی‌ها را جبران کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه رئیس جمهور محور شرارت و دشمن انقلاب اسلامی هم اکنون در منطقه حضور یافته گفت: مردم به خوبی وضعیت و شرایط جهان و منطقه‌ای را تشخص دادند و با این رأی قاطع اعلام کردند و به زیبایی تشخیص دادند که چه کسی می‌تواند در محیط بین‌الملل از حق کشورمان به خوبی دفاع کند.

وی ادامه داد: یکی از نکات مهمی که در ایام انتخابات هدایت کردیم این بود که اجازه ندادم به بهانه‌ی انتخابات کار و تلاش به مردم متوقف شود.

استاندار گیلان ادامه داد: باید با کار و تلاش بیشتر و جبران نقاط ضعف پاسخ اعتماد دوباره‌ی مردم را بدهیم.

وی گفت: اقدامات انجام شده را با جدیت دنبال کنید تا رفاه و آسایش بیشتر مردم بیشتر فراهم شود.

استاندار گیلان تاکید کرد: در خدمات رسانی و حل مشکلات جامعه، همه‌ی مردم را با هم بینید و به گرایش‌ها توجه نکنید.

وی تأکید کرد: کمک به دولت کمک به جمهوریت و اسلامیت نظام است.

استاندار گیلان خاطر نشان کرد: عملکرد خوب را باید نشان داد چون بین عملکرد خوب و انعکاس خوب عملکردها تفاوت است اگر کارهای انجام شده را نگوییم عده ای تصور می کنند که کاری نشده است

Share