رعایت مرّ قانون، عدالت و انصاف در انتخابات مد نظر ما است

جمالی گفت: بعد از پذیرش مسئولیت هیات عالی نظارت استان توسط دکتر دلخوش و اعضاء هیات نظارت با حضور دکتر حسنی و بنده هماهنگی های لازم در بین هر سه عضو وجود دارد و هیات های شهرستان ها شکل گرفته و روال قانونی در این خصوص به خوبی پیش می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا منوچهر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان در خصوص روند اجرایی و اقدامات صورت گرفته در این هیات طی سخنانی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر برکت برای مردم استان گیلان بیان داشت: بعد از پذیرش مسئولیت هیات عالی نظارت استان توسط دکتر دلخوش و اعضاء هیات نظارت با حضور دکتر حسنی و بنده هماهنگی های لازم در بین هر سه عضو وجود دارد و هیات های شهرستان ها شکل گرفته و روال قانونی در این خصوص به خوبی پیش می رود.

جمالی خاطر نشان کرد: بازرسی از فرمانداری ها و دفاتر هیات نظارت شهرستان ها صورت گرفته و هدف رعایت مر قانون، عدالت و انصاف و انجام اقداماتی است که در این فرایند بسیار حائز اهمیت می باشد و انتظار است که انتخابات خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: رئیس هیات عالی استان و دو عضو هیات آماده دریافت پیشنهادات سازنده مردم عزیز برای برگزاری پرشور انتخابات هستند. عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان بیان داشت: انتخابات سالم با حضور حداکثری مد نظر ماست و در این مسیر، حضور پرشور مردم حمایت از نظام، حمایت از ولایت فقیه است و اعتقاد دارم این حضور حداکثری دشمنان ما را نا امید خواهد کرد.

جمالی بیان داشت: با توجه به انگیزه بالا و شرایط کنونی در این فرآیند و تصمیمی که همه دوستان برای رعایت قانون دارند، یقینا انتخابات روند اجرایی مناسبی را طی خواهد کرد.

دکتر جمالی ادامه داد: از همه دوستانی که تصمیم به ثبت نام دارند تقاضا داریم در این چرخه قانونی تابع قانون بوده تا انتخابات خوبی را مثل همیشه داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان رودبار در پاسخ به سوالی مبنی بر همکاری دستگاه های اجرایی استان گیلان با هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان خاطر نشان نمود: همکاری ها ی خوبی تا کنون صورت گرفته و رضایت هم وجود دارد، از همین جا از همه عزیزان دعوت می کنیم که مدیران همکاری های بیشتر و عملیاتی تا روز و پایان انتخابات با هیات عالی نظارت استان داشته باشند.

وی در خاتمه ضمن تشکر از دکتر دلخوش رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان و دکتر حسنی نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، از همه اعضای ستادی مستقر در هیات عالی نظارت استان که در برگزاری انتخابات تمام تلاش و کوشش خود را معطوف دارند تشکر نمود.

Share