ورود BMW سری ۷ به ایران؛ مژده به لوکس سواران+تصاویر

شاید تنها خودروی صفر کیلومتر لوکس در ایران را بتوان همین محصول جدید “بی ام و ۷۳۰” تلقی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از ایران جیب، خودرویی که اگرچه موتوری پر قدرت در سینه ندارد اما حرف های زیادی برای گفتن آن هم در زمینه امکانات ایمنی و به خصوص رفاهی دارد.

این خودرو در بازارهای جهانی با موتورهای متنوعی به بازار عرضه می شود اما به دلیل محدویت های واردات برای حجم موتور این خودرو با موتور ۲.۰ لیتری اما با توان ۲۵۸ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور روانه بازار ایران شده است.

خودرویی ۱۸۰۰ کیلویی که اتاقی بزرگ داشته و در ردیف مرسدس بنز S کلاس قرار میگیرد و همه چیز را برای لذت بردن از یک سواری دلپذیر مهیا می‌کند.

این دست خودروها بیشتر برای افرادی مناسب است که علاقه دارند بر روی صندلی عقب بنشینند و از امکانات رفاهی داخل ماشین لذت برده و از هیاهوی خیابان ها نیز دور باشند. سری ۷ در خود همه چیز را جای داده هر آنچه که یک سرنشین از یک خودروی لوکس می خواهد از نورپردازی بی نظیر با طیف رنگی مختلف تا صندلی هایی همانند یک مبلغ راحت با ماساژور و میز ناهار خوری و…

اما در این میان راننده نیز از راندن این خودرو لذت های فراوانی می برد سری هفت یکی از لوکس‌ترین کابین‌های جهان را برای رانندگی در اختیار راننده قرار داده است. این خودرو در ایران با تیپ های مختلفی عرضه می‌شود که از ۶۸۹ تا ۷۶۰ میلیون تومان قیمت دارد.

ب.ام.و ۷۳۰ در همین بدو ورد به بازار توانسته با فروش خوبی همراه باشد به طوریکه از ۱۵۰دستگاه خودروی وارده شده تا کنون بالای ۱۰۰ دستگاه از این خودرو به فروش رسیده است. با توجه به اینکه سری هفت تنها خودرویی است که در کلاس خودروهای لوکس وارد بازار ایران می شود انتظار می‌رود که بتواند در بازار به موفقیت زیادی برسد و از این پس شاهد تعداد بیشتری از این خودرو در خیابان ها باشیم.

Share