بازسازی صحنه قتل عام خانوادگی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مردی که پس از قتل همسر و دو فرزندش، جسدشان را در کمد دیواری گذاشته بود، جنون ندارد. مرد جنایتکار در حضور بازپرس جنایی صحنه قتل را بازسازی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از جام نیوز، بعد از ظهر سوم آذر سال گذشته مردی با پاسگاه نعمت‌آباد تهران تماس گرفت و راز قتل اعضای خانواده مستاجرش را فاش کرد.

۶۳۶۱۶۱۷۷۱۲۶۰۶۱۴۸۸۸fdrgpierj

ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند در یکی از طبقات بوی تعفن می‌آید و اجساد زن جوان همراه پسر دو ساله و ۲۰ روزه‌اش داخل کمد دیواری قرار دارد و به نظر می‌رسد چند روزی از مرگ آنها می‌گذرد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد آنها براثر خفگی به قتل رسیده‌اند. با دستور بازپرس سجاد منافی‌آذر اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد.

ماموران با تحقیق از صاحبخانه که اجساد را یافته بود، متوجه شدند مرد مستاجر معتاد بوده و چند روز پیش به‌دلیل درگیری با صاحبخانه و شکستن شیشه‌های خانه او، بازداشت شده است.

متهم ۳۱ ساله از زندان برای تحقیقات به شعبه سوم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در تحقیقات قضایی اعتراف کردکه چون معتاد بوده و نمی‌توانسته بدهی‌اش را بپردازد، ابتدا همسرش را با شال خفه کرده و بعد از آن دو کودکش را خفه کرده و داخل کمد قرار داده است. بعد می‌خواسته خود را حلق آویز کند که موفق نشده است. متهم سپس با صاحبخانه درگیر شده و شیشه‌های خانه را شکسته بود تا بگوید در زمان قتل در بازداشت بوده است.

متهم پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. این در حالی بود که چند روز پیش کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند این مرد در زمان ارتکاب جنایت جنون نداشته است.

با توجه به این که دو کودک فوت شده جد پدری دارند اما تاکنون اقامتگاه او از سوی پلیس شناسایی نشده، بازپرس پرونده طبق ماده ۳۵۶ قانون مجازات اسلامی از دادستان درخواست کرده تا برای متهم به قتل از طرف اولیای‌دم درخواست قصاص یا دیه را مطرح کند.

خانواده زن جوان نیز با حضور در دادسرا برای دامادشان درخواست قصاص کرده‌اند.

 

Share