شهردار رشت:

نهادینه کردن فعالیت ها و توسعه فضاهای فرهنگی از اهداف اجرای نمایش فصل شیدایی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ثابت قدم نهادینه کردن فعالیت هاو توسعه فضاهای فرهنگی را از اهداف اجرای این نمایش خواند و گفت: شهرداری با انجام کارهای عمرانی، راه سازی و انجام فعالیت هایی چون امورات تبلیغی فرهنگی و کارهای پشتیبانی از جمله اسکان مدعوین و مجریان امر به عهده شهرداری و سازمانهای مجموعه مدیریت شهری رشت می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همزمان با آخرین روزهای تابستان نمایش بزرگ فصل شیدایی بانگاه معنوی و در محوریت مذهب و رویدادها در شهر رشت با مشارکت سپاه قدس گیلان، شهرداری رشت، قرارگاه خاتم‌الاوصیاء گیلان و دیگر ادارات و سازمانهای گیلان به اجرا درخواهد آمد.IMG_0828sabet
سید محمدعلی ثابت قدم در حاشیه بازدیدی که از پروژه عملیات آماده سازی مکانی برای اجرای نمایش فصل شیدایی اظهار داشت: این برنامه یک رویکرد معنوی در حوزه های تاریخ زندگی بشر با نگاه ویژه بر محوریت مذهب و براساس رویدادهایی است درطول تکامل انسان در تاریخ به وقوع پیوسته است.
شهردار رشت با تاکید بر ضرورت آماده سازی به یک محدوده جغرافیایی مشابه به مکانهای وقوع رویداد تاریخی خاطرنشان کرد: این کار فرهنگی با مشارکت شهرداری و سپاه از ۲۲ شهریور تا ۲ مهر با پوشش بالغ بر ۲۰۰۰۰ نفر به اجرا در خواهد آمد.
وی نهادینه کردن فعالیت هاو توسعه فضاهای فرهنگی را از اهداف اجرای این نمایش خواند و گفت: شهرداری با انجام کارهای عمرانی، راه سازی و انجام فعالیت هایی چون امورات تبلیغی فرهنگی و کارهای پشتیبانی از جمله اسکان مدعوین و مجریان امر به عهده شهرداری و سازمانهای مجموعه مدیریت شهری رشت می باشد.
دکتر ثابت قدم در خصوص اقدامات شهرداری در اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی گفت: مجموعه مدیریت شهری رشت با فعالیت هایی چون نظیر چاپ پوستر،بروشور، بلیط، بنر و…، در راستای اجرای تبلیغات محیطی، همکاری جهت خاک ریزی سالن نمایش جاده و پارکینگ و… تمهید ۴ عدد کیوسک در چهار طرف پیاده راه فرهنگی جهت رزرو بلیط و ارائه کارت ورود به شهروندان، وسایر حمایت های مالی و معنوی گام هایی در اجرای این نمایش بزرگ برداشته است.

سرهنگ باباپور معاون اجرایی سپاه در خصوص برنامه فصل شیدایی گفت: این برنامه با کمک شهرداری، صداو سیما و موسسه فرهنگی خاتم الاوصیا در مکان پارک موزه دفاع مقدس و دهکده مقاومت در زمینی به مساحت ۳۴ هکتار به اجرا در خواهد آمد.
معاون اجرایی سپاه با بیان اینکه پیام امام(ره) به دنیا دفاع از مستضعفان، دینداری و اسلام بود، افزود: این موضوع دشمنان را به هراس انداخت و با فروپاشی شوروی سابق تمام دنیا احساس می‌کردند که قرار است دنیا به قطب تک بعدی آمریکا تبدیل شود.

tel final1

Share